Přejít na obsah

Vostok Nu Pagadi = Záloha USD


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak rychlá aktualizace stavu:

 

Na paypal zatim zaplatilo 8 lidi.... z toho 6 excelentně (přišlo mi přesně kulatych 80 USD), jeden člověk v EUR a pak já pokusně rychlo-převodem v CZK :-) .. paypal zobrazuje balance podle měn, takže pak všechny platby mimo USD, v tom dělají trochu nepřehledno.. takže prosím pokračujte gift + USD !

Ten jeden človek som pravdepodobne ja. Sypem si popol na hlavu a ospravedlňujem sa. Že to malo byť v USD pre prijímateľa mi došlo až po odoslaní platby. Pardón :-)

Ďakujem Vám za parádne odvedenú prácu na tejto limitke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten jeden človek som pravdepodobne ja. Sypem si popol na hlavu a ospravedlňujem sa. Že to malo byť v USD pre prijímateľa mi došlo až po odoslaní platby. Pardón :-)

Ďakujem Vám za parádne odvedenú prácu na tejto limitke.

V pohodě, nejak to prevedu / prepoctu.. :-)

 

Zatim paráda, ze u žádné platby nechybi nick!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mareka01 : Ne je to proto, že to pojede z karty. Když si pošleš z vlastního účtu prášule přímo na svůj Paypal, tak je to pak bez toho příplatku. Aspoň tak jsem to pochopil já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky!

 

Jsem zkusil i založit nový účet (osobní). Tam mne to během zadávání platby upozornilo, že levnější odeslání peněz bude ze zůstatku na PayPal účtu (a ne z karty). Na Business účtu se podobná informace/nápověda neobjevila (během platby).

 

Každopádně to budu (pro urychlení) posílat z bankovního účtu.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...