Přejít na obsah

Vostok Nu Pagadi = Záloha USD


Doporučené příspěvky

prošel jsem platby a podařilo se mi opět vše identifikovat.. jen nyní už byly potřeba dvě nápovědy, ale klaplo to.. :-)

 

dále jsem si srovnal ty změny a posuny náhradníků.. Vojta1 je v seznamu dvakrát, a myslím, že by už neměl být mezi náhradníky, nebo chce i třetí hodinky ? a taky by mohl zaplatit... ;-)

 

na účtech jsou zálohy za 74 hodinek, zbývá 26 hodinek.. z toho podle reakcí ve vlákně jsou na cestě 4 kousky... takže zatím bez pohybu 22 kousků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník

prošel jsem platby a podařilo se mi opět vše identifikovat.. jen nyní už byly potřeba dvě nápovědy, ale klaplo to.. :-)

 

dále jsem si srovnal ty změny a posuny náhradníků.. Vojta1 je v seznamu dvakrát, a myslím, že by už neměl být mezi náhradníky, nebo chce i třetí hodinky ? a taky by mohl zaplatit... ;-)

 

na účtech jsou zálohy za 74 hodinek, zbývá 26 hodinek.. z toho podle reakcí ve vlákně jsou na cestě 4 kousky... takže zatím bez pohybu 22 kousků...

Omlouvám se, zálohu jsem vyplnil a potom mě volal šéf a už neodeslal :) 

Zaplaceno. Jo a mám dva kousky a jsem i jako náhradník.... čísla bych měl mít 48 a 92.

Posláno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualizace:

 

- proběhly už platby, které bylo potřeba zaplatit.. na to zálohové peníze stačily, i když zatím stále nezaplatili všichni ! ..takže některé díly a příslušenství je ve výrobě..

 

- máme zaplaceno za 88 hodinek za 100.. nezaplacených je tedy dvanáct kousků, což je s ohledem na ten krátký čas výborný výkon...

 

- zatím tedy nezareagovalo 11 lidí (jeden z nich má rezervovány dvoje hodinky), s největší pravděpodobností zatím vůbec nezaregistrovali aktuální kolo plateb.. jelikož nefungují SZ, tak je nyní vyvěsím tady do vlákna.. kdokoliv na ně máte prosím kontakt, tak jim dejte vědět odkaz na toto vlákno a potřebu platby.. díky moc !

 

Daur 
Don2008
Fandy
juraj11
neumann
Neus 
Trojan
zbuddy 
Rodkopf - asi má skype, zkusím

Kadakii - asi má skype, zkusím

Z.Paul - ten jediný vyplnil formulář, píšu mu tedy souběžně email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak z meho firemniho skype se mi nedaří a jiný aktuálně nemám, takže prosím, kdo znáte Rodkopfa nebo Kadakii, tak jim dejte taky vědět...

 

Rano zaplatim, ale dorazi to asi az v Po, nemuzu najit svuj cesky tel, na ktery mi chodi potvrzujici kod k uçtu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...