Přejít na obsah

Orlík 95 a 105


Doporučené příspěvky

Co jsem koukal na predchozi stranky tak 54 a 60 tis.

Me se libej, dlouho nad nejakejma orlikama premyslim, i na vymenu, ale odrazuji me opravdu jen ty ceny.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Zkousel jsem si je v obchode a ta keramicka luneta a vypoukle safirove sklicko je posouva o uroven vyse, nez Zekonovky. Dokonce ani ta mimostredka mi nevadila, ze je tak nizko, i kdyz... Cenu nekomentuju. Kdo na ne ma penize i ruku a libi se mu, at si je koupi a bude mit pekne univerzalky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro toho, kdo chce in-house výrobek v kvalitě hodinek z 60. let asi dobrá volba. Nevěřím, že bude bez servisu fungovat 30let v kuse jak staré Primky (což ani tehdy Prim nedoporučoval, jen doba byla taková a tehdejší dělník hodinky nosil a neřešil, dokud v nich nezarachtalo). Rozhodně ale za servis nevyplajznete 14tisíc korun jako např. u Omegy, která dnes ale nabízí proti tomuto technologický skvost na úrovni dnešní doby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jsem si je v obchode a ta keramicka luneta a vypoukle safirove sklicko je posouva o uroven vyse, nez Zekonovky. Dokonce ani ta mimostredka mi nevadila, ze je tak nizko, i kdyz... Cenu nekomentuju. Kdo na ne ma penize i ruku a libi se mu, at si je koupi a bude mit pekne univerzalky.

 V Eltonu to určitě popřou, ale byl to vlastně můj nápad, v 2015 jsem si pořídil E.S., a to sklo se mi hodně zalíbilo, proměřil jsem to a jednoduše jsem to vyzkoušel, následně jsem si objednal stejné.

post-19068-0-03797600-1531646355_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mne ta 105 zatím nejlepší remake orlíků, preferuji sice manuál, ale chápu, že pak by asi byl problém zatěsnit korunku na udávanou hodnotu - je to malá náplast, ale OK. Jinak pro mne naprosto bezva, dokonce musím říct, že se mi velmi líbí více vystředěná mimostředka - dáááleko hezčí, než třeba pračka nomos - to je snad nejdospělejší rozhodnutí primu za poslední dobu -  gratuluju, takhle mají podle mne vypadat hodinky s mimostředkou - sedět pevně na zadku.

 

To, co je na tom nefér je, že každej novej remake orlíků naprosto , ale naprosto strčí do kapsy všechny předchozí. Tohle už je koupitelný i za tu cenu, prostě do krásy dospělý remake orlíků. Co se týče opisování -  mohli třeba zkusit napsat na lunetu tu 60. Třeba trochu jako optickou protiváhu  té řádně nízko položené mimostředky.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...