Přejít na obsah

Ginault Ocean Rover Blue


Doporučené příspěvky

Jsem ale trošku naštvanej. Objednal jsem je, abych měl něco na každodenní nošení, co by bylo kvalitní a člověk by neměl vzhledem k ceně ten blbej pocit, když to bouchne, jakej jsem měl ze začátku u Datejustu II. No, ono to asi není o ceně. To provedení je fakt excelentní, takže mě to bude zase štvát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz mas ty GMT, ze bys konecne posunul ty svoje? ;-)

GMT ještě nejsou, slibujou to na druhou půlku roku. A až budou, tak je koupim a budu nosit na střídačku s těma stávajícíma. Zatim na žádný posouvání nepomejšlim :-)

 

Maximálně pokud to budou pepsiny, tak možná zase posunu SKX, abych neměl 2x pepsi :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, bylo to stejné. V tom byl jediný zádrhel. Posílají to do UK v nějakých vlnách, čekají, až tam dostanou jednu várku, pak pošlou tracking number. Posílají do UK asi jednu várku měsíčně. Zrovna jsem objednal, když poslední odešla, takže jsem několik týdnů čekal, než odešlo v další várce do UK. Celkově hodinky přišly po objednání za měsíc a tři týdny, což je dost, a je individuální, zda to čekání každému za tu slevu stojí. při větším štěstí to může být samozřejmě podstatně kratší. 

Upraveno uživatelem Kachna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...