Přejít na obsah

oris 65 diver


Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

tak jsem si udělal radost a pořídil si své dlouho vysněné orisky.

 

Přibližně 2 roky jsem hledal divery, které by se daly nosit jak k obleku, tak aby nebyly jako pěst na oko.

 

Po nějaké době mě právě tady na fóru zaujaly tyto orisky. Samozřejmě jsem věděl, že fotky jsou fotky a reality je mnohdy daleko za očekáváním, ale tady se splnilo přesně to, co jsem od nich očekával. Mám je tedy přibližně měsíc a jsem naprosto spokojen. Dílenské zpracování je precizní, takové jako by člověk od swiss made očekával. Pokud bych měl průměrovat, tak dělají 1- 2 sek denně, což si myslím, že je také příjemné. Pořizoval jsem si je především proto, abych je nosil, nechtěl jsem trezorové hodinky, ale hodinky, které opravdu můžu nosit každý den, což se mi splnilo a nebojím se tyhle divery opravdu vzít i jako oblekové hodinky. Jako přílohu přikládám pár fotek a dávám 10 z 10.

post-24770-0-10275900-1524749294_thumb.jpg

post-24770-0-94938400-1524749300_thumb.jpg

post-24770-0-84513900-1524749307_thumb.jpg

post-24770-0-16882500-1524749315_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Zdravím,

 

tak jsem si udělal radost a pořídil si své dlouho vysněné orisky.

 

Přibližně 2 roky jsem hledal divery, které by se daly nosit jak k obleku, tak aby nebyly jako pěst na oko.

 

Po nějaké době mě právě tady na fóru zaujaly tyto orisky. Samozřejmě jsem věděl, že fotky jsou fotky a reality je mnohdy daleko za očekáváním, ale tady se splnilo přesně to, co jsem od nich očekával. Mám je tedy přibližně měsíc a jsem naprosto spokojen. Dílenské zpracování je precizní, takové jako by člověk od swiss made očekával. Pokud bych měl průměrovat, tak dělají 1- 2 sek denně, což si myslím, že je také příjemné. Pořizoval jsem si je především proto, abych je nosil, nechtěl jsem trezorové hodinky, ale hodinky, které opravdu můžu nosit každý den, což se mi splnilo a nebojím se tyhle divery opravdu vzít i jako oblekové hodinky. Jako přílohu přikládám pár fotek a dávám 10 z 10.

Nadech retra je fakt coool. Palec nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...