Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

V 30. 7. 2022 v 15:50, Radek Cigi napsal:

.. ve zvolené barvě ideální letničky 😎!

 

IMG_20220728_145725.jpg

Sedí Ti super.

před 15 hodinami, farkyostrava napsal:

No znacka Omega tam je, tudiz umisteni je tady cajk. Jestli je neco min nebo vic omega? Jo to si vyjasni  s omegou 😆 Ja to beru jako hodne vtipné, jak moc nekorektne vtipne to je? To uz je na vkusu kazdeho soudruha. Za mne jsou moony strasna nuda a tahle kooperace jim dala fakt cool look, respektuji ze majitele echt moonu jsou dotceni, ale je to fakt paradne drze vtipny napad 👍😆

To víš Farky, doba se horší, bylo potřeba všechno prodat a koupit si "KinderSocialShit", ba ne dělám si legraci .. jsou to náhodou super letní hodinky, barva je echt viz. fotka Cigiho, jen na mě dost malý ... ale co, uvidím, v nejhorším je prodám a půjdou dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Sphinxx napsal:

Sedí Ti super.

To víš Farky, doba se horší, bylo potřeba všechno prodat a koupit si "KinderSocialShit", ba ne dělám si legraci .. jsou to náhodou super letní hodinky, barva je echt viz. fotka Cigiho, jen na mě dost malý ... ale co, uvidím, v nejhorším je prodám a půjdou dále.

stavim se do rady! 😀👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, farkyostrava napsal:

Vecer se mi libi vic nez pres den. Divne vubec nevim proc.

EF0F1232-15DD-41E2-9C2D-3D28FA0E2E26.thumb.jpeg.3ad8bdc2ef4d2a326916e729e0a83bd8.jpeg

Vysvetleni c.1.: Mám to u PO uplne stejne. Pres den ploche ostre svetlo, nevynikne plasticita cifru, odraz ramecku indexu ani rucek a taky krivky pouzdra nejsou tak pekne videt. Navic slunicko vytahne kdejakou vlasecnici na lestenych plochach.

Vysvetleni c.2.: Bo nemakas a mas uz trosku upito, to se to pak kocha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, martar napsal:

Vysvetleni c.1.: Mám to u PO uplne stejne. Pres den ploche ostre svetlo, nevynikne plasticita cifru, odraz ramecku indexu ani rucek a taky krivky pouzdra nejsou tak pekne videt. Navic slunicko vytahne kdejakou vlasecnici na lestenych plochach.

Vysvetleni c.2.: Bo nemakas a mas uz trosku upito, to se to pak kocha

👍😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bobi napsal:

Dvě s/d,je naprostá paráda.Mně poslední Můny dělaly 8-9s do plusu,což už je na můj vkus fakt hodně.

 

Nebyl tam nějaký problém? Magnetizace? Já jsem to jednou musel řešit a bylo to tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...