Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsou konečně doma! Klasické Moony s hesalitem. Můj splněný chronosen na hoodně, hoodně dlouhou dobu. Šetřil jsem na ně skoro rok a včera to konečně vyšlo. Nejsou sice nové, ale půl roku staré od jednoho zdejšího váženého člena a prakticky ve stavu nových. Sice jsem zprvu měl vybrané modré keramické Seamastery 300, ale nakonec u mne, jako fandy vesmíru, zvítězil ten nápis na dýnku Moonů. Je to neskutečnej pocit mít tuhle Legendu na ruce. Pořád se jich nemůžu nabažit a zároveň mám skoro strach je vůbec nosit, jak jsou nádherný. Prostě jsem šťastnej jako malej kluk, kterej zjistil, že bude mít v létě Vánoce.

Jo, a jinak se omlouvám za tu jedinou fotku. Je to jen rychlovka mobilem a až budu mít čas a foťák, dodám lepší.

post-39962-0-15374700-1527953543_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to super pocit.
Musim teda říct, že když na mě prodávající vybalil tu černou bednu od pohorek, přemýšlel jsem, jestli jí vůbec donesu domů. To balení je monstrózní, ale zároveň strašně super s těmi náhradními řemeny a serepatičkami kolem.

Tenhle nákup si budu užívat ještě hoodně dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej mezi námi kancl astronauty :D Gratuluji k hodinkám. Určitě zkus to omegácké nato! Každopádně, stejně za chvíli pořídíš i ty Seamastery :D Já to tak nejspíš udělám taky :D

Nato samozřejmě vyzkouším. S tím počítám. A co se týká Seamasterů, tak po téhle koupi nebude ještě hoodně dlouho hrozit, že bych do něčeho takového šel. I když by to tedy bylo snové combo. To zase jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...