Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslíte, že na Měsíci prší? Tady teda konečně chvilku jo a přeci jen je trochu chladněji. I šelmě domácí se to venku líbilo, když jí travička chladila tlapky. Každopádně, Moonům těch pár kapek docela sluší...

post-39962-0-41115900-1533239767_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsem si neco koupil...rekne mi nekdo narovinu jestli s tim muzu plavat?

Jako tak nejak vnitrne chapu,ze je to blbost,ale zeptat se musim...nebo jak to umyvate,kdyz jsou zadrbany?

 

Pokud ti projdou tlakovkou tak bez problému. Jen bacha na stopky :)

 

post-22647-0-49068300-1533299384_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Liqid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlakovka je v pohode-takze jako fakt plavani? To koukam...ty tlacitka jsou jasny a blbnout s deckama s nima nebudu-ja jen pro jistotu,abych mel jasno v hlave co a jak snesou...

Nastesti mam pod vodu hromadu jinych hodinek a i od stejne znacky-takze je trapit nebudu...byl jsem proste zvedavej-dik moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem hlavne zvedavej, jak dlouho tady Shewczovi spokojenost vydrzi... :D Pac ty novy nevypadaj, pravda, spatne.. Hlavne vlnky se vratily, coz jim dalo zase smrnc, ktery pro me tak trosku koncici reference ztratila.. :whistling: I kdyz na tah sahat nemuseli, to uz je ale marketingova strategie Omegy, je potreba tahy menit, alespon ale ty stary mohou rust na cene, ze jo..  :evil:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem hlavne zvedavej, jak dlouho tady Shewczovi spokojenost vydrzi... :D Pac ty novy nevypadaj, pravda, spatne.. Hlavne vlnky se vratily, coz jim dalo zase smrnc, ktery pro me tak trosku koncici reference ztratila.. :whistling: I kdyz na tah sahat nemuseli, to uz je ale marketingova strategie Omegy, je potreba tahy menit, alespon ty stary mohou rust na cene, ze jo.. :evil:

U těch nových SMPc se mi nelíbí ty vlnky, nejsou zaoblené oproti starým a ten héliový ventil je také trochu do tvaru špičky :/ co se mi líbí tak je to průhledné dýnko, ale jak všichni víme tak se to časem okouká. Jinak ty samé SMPc mám měsíc a půl a věřím, že mě ještě velmi dlouho budou bavit tak jako všechny majitele SMPc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...