Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Radik,nahoď nějakou tu lumi.

 

S trochou snahy jsem lumi šoupnul do sousedního vlákna, tak teda i sem, ale můj "chytrej" kompakt nemá manuální režim a pořád zdokonaluje expozici, že se to v šeru s lumi nedá pořádně vyfotit. A stejně jsem to musel trochu upravit, aby na to šlo vůbec koukat. Já nevím, mně ta lumi přijde naprosto v pohodě, v noci je přečtu a to se ani nesnažím je kdoví jak před zhasnutím nasvicovat. Když přejdu ze slunce do šera, šajnujou pořádně, srovnám-li to s ostatníma co jsem měl (včetně Seika), přijde mi lumi naprosto v pohodě. To jestli o nějakejch hodinkách mohu říct, že mají tragickou lumi, pak bezpochyby Damasko :)

 

post-14317-0-11913300-1557503975_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nové vlnky se mi přes předchozí skepsi začínají líbit i s tou kanagon zátkou. Jen nevím jestli víc modré nebo černé

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Tohle by asi chtělo srovnat naživo. Černé jsem naživo neviděl, nějak mě ani netáhly. Když jsem koukal na modré u AD, přišlo mi to pod těma jejich lampičkama jednoznačně jasně modrá. V reálu je ale nakonec cca stejná jako u předchozí generace, přestože brácha na moje vlnky prohlásil, že jsou takové "vyblitější" :) Mám pocit, že i foťák si s tou modrou neumí úplně poradit ve smyslu automatického vyvážení bílé a občas ty fotky vychází odstínově všelijak. Velmi záleží na osvětlení a úhlu pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...