Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já bych Vám moc rád ukázalo moje nové posedmé koupené Omegy Seamaster, ale jsem objemově výraznější a chybí mi jeden článek.

No a Hodinářství Dušák, která tady stále chválím?

Celý včerejší den mi na servise nebrali telefon a dopadlo to tak, že jsem tam  včera na 16 hodinu dorazil, aby mi paní na příjmu řekla, že toho mají hodně a proto neberou telefony. Taky mi řekla, že články na zřejmě vůbec nejprodávanější již skladem nedrží a objednávat budou až příští týden. Od objednávky je doba dodání cca 30 dní!

 

Tak, že prodáte mi prosím jeden článek někdo, kdo ho máte navíc nebo mu po prodeji zbyl ? ( 114ST1503)

post-965-0-94203800-1567149762_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych Vám moc rád ukázalo moje nové posedmé koupené Omegy Seamaster, ale jsem objemově výraznější a chybí mi jeden článek.

No a Hodinářství Dušák, která tady stále chválím?

Celý včerejší den mi na servise nebrali telefon a dopadlo to tak, že jsem tam  včera na 16 hodinu dorazil, aby mi paní na příjmu řekla, že toho mají hodně a proto neberou telefony. Taky mi řekla, že články na zřejmě vůbec nejprodávanější již skladem nedrží a objednávat budou až příští týden. Od objednávky je doba dodání cca 30 dní!

 

Tak, že prodáte mi prosím jeden článek někdo, kdo ho máte navíc nebo mu po prodeji zbyl ? ( 114ST1503)

 

Až je budeš posedmé prodávat, měl bych velký zájem  ^_^ . Modrý scháním už dlouho a tak se zatím utěšuju černýma.

post-42091-0-44232100-1567153106_thumb.jpg

Upraveno uživatelem martinre
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoli ta guma barevne ladí perfektně, tohle se mi líbí o dost víc. Mimochodem, struktura toho náramku nemá chybu. Jakou to má sponu?

 

Bohužel takovou tu digitálkovou, ale drží fest. Povedlo se mi nakonec koupit dva NOS, objevují se velmi sporadicky, tak jsem rád, že se to povedlo.

Struktura je super, kdysi jsem kdesi četl, že to připomínalo tradiční uložení slanečků v sudech, tak se tomu uspořádání říkalo herink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

White dial / white car.. takto sa venčia Omegy :)

 

efc90169ea91b8dd771be8fd6fcb5a0b.jpg

 

Mimochodom, aktuálne sú v ponuke v sekcii Predaj, ak by.. ;)

Upraveno uživatelem MedvedYogi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazil dobový Herink mesh, tak zkouším

Ten mesh, no já ti nevím....koukám na něj už poněkolikáté a pořád se ním nějak nemůžu ztotožnit. No ale já ho nosit nebudu, takže dobrý:) Ale jinak mám meshe moc rád....

 

Dovolím si poupravit vznik názvu - v angličtině se mu říká Herringbone, do češtiny se překládá jako rybí kost/kostra. Je to oficiální tkaninová vazba (jako plátno, kepr, atlas atp.) a název vznikl od podoby s rybí kostrou, ne od skládání herinků/slanečků do sudu. Toliko profesionání deformace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...