Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Lumi na bondovkách svítí super, srovnatelně s rolex či breitling, akorát tvar ruček to trochu kazí. Jsem zvyklý na noc hodinky prostě položit na noční stolek (bez nasvěcování) a usnout. Čas z polárek v poho odečtu i na těch pár decimetrů aniž bych musel zvednout hlavu z polštáře. U bondovek ale vidím jen svítící kruh z indexů, ve kterém jsou poněkud utopené lumi body na koncích ruček. V tmavém středu ciferníku pak nesvítí žádné jasné čáry ukazující polohu ruček, jak jsem zvyklý z jiných svých hodinek. Pro odečet času tak musím bondovky zvednout a podívat se víc z blízka, pak to není žádný problém, na kratší vzdálenost jsou po celou noc vidět i ty drobné lumi čárky po stranách ruček.         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz aj ja sa vytesujem z vlniek. ;) Vobec som ich nechcel a uz si ani neviem spomenut ze preco...

 

Jsou nádherný. Přesně pro ně jsem si šel, ale vzal jsem přítelkyni a ta mne nakonec přesvědčila pro univerzální černou. Nelituji, ale chtěl bych je mít oboje.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa pacia v kazdej farebnej variante. Ciernych hodiniek mam vela a povodne som chcel SMP na tahu a v modrej. Ale ako to uz nikedy chodi, skoncil som s tymito na gume. Zatial to vyzera ze som den odo dna spokojnejsi?. hlavne s tou gumou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne suhlasim? ciernym a modrym IMHO guma az tak nepristane? Sede zase nevyzeraju uplne najlepsie na tahu? Mne na tahu SMP prisli uz subjektivne trochu moc velke? Ako nie ze by to zle vyzeralo, len som nemal pocit ze sa to bude nosit ako zabavne letne hodinky co je ucel na ktory som ich bral. Kazdopadne SMP v ciernej mas k polarkam do komba uplne super? ja to mam tiez tak trochu podobne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz aj ja sa vytesujem z vlniek. ;) Vobec som ich nechcel a uz si ani neviem spomenut ze preco...

attachicon.gif8C7DFF3C-9403-4AA9-990F-64701B0750C3.jpeg

attachicon.gifCD37CC81-0744-44D9-89E8-D4BA05D006AE.jpeg

attachicon.gif3A651E01-5B1B-437A-B5E7-AC1E3855FADE.jpeg

Tohle je proste magie:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...