Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pondelok v PO z PO

Pecka fotka.. jako vzdycky :) Jsou to ty vetsi, vid? 45mm..? Kolik mas, prosim, ruku? 

 

Krásnou neděli všem ;)

Krasnej kousek.. !

 

Na domácí nošení přezuto na oblíbenou starou kůži...

 

attachicon.gif6AD83D76-E500-42FE-A1E5-BAA89BDF863E.jpeg

A tyhle jsou taky sakra povedeny, az mam pocit, ze trosku nedoceneny.. 

 

Apollo zdravi

 

IMG_3103.jpg?ver=0zeme_mesic.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecka fotka.. jako vzdycky :) Jsou to ty vetsi, vid? 45mm..? Kolik mas, prosim, ruku? 

 

 

Krasnej kousek.. !

 

 

A tyhle jsou taky sakra povedeny, az mam pocit, ze trosku nedoceneny.. 

 

Apollo zdravi

 

IMG_3103.jpg?ver=0zeme_mesic.jpg?ver=0

Diky Pane;-) ano su BigSize, som musel odmerat, nikdy som to neriesil no mam 19,5 momentalne, v lete to bude asi viac, tie tvoje MOONY su Top,radost ich nosit, snad sa aj ja raz dopracujem k nim:-)

 

Aj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Pane;-) ano su BigSize, som musel odmerat, nikdy som to neriesil no mam 19,5 momentalne, v lete to bude asi viac, tie tvoje MOONY su Top,radost ich nosit, snad sa aj ja raz dopracujem k nim:-)

 

Aj

 

Taky dekuju, sefe  :notworthy: Kolega ma presne tyhle POcka, take ve vel. 45mm a kdyz jsem si je zkousel, kupodivu sedely fakt dobre, trebaze mam ruku jen 18-18,5cm.. On ma ruku dokonce jeste uzsi. Ten prumer dobre maskuji.. Novejsi PO uz jsou o dost robustnejsi. 

Tak jsem zpět u Moonů, tentokrát konečně safírovky... :) doufám že mi to chvilku vydrží!! :D

Vitej zpet a gratulace k Moonum :)

 

Moony jsou srdcovka a klasika, já jsem se k nim ještě nedostal, zatím... :)Furt u mě převážejí potápky...

 

Mel jsem to uplne stejne, Moony mi zpocatku nic nerikaly... Dlouhe roky jsem mel SMP a nic mi velice nechybelo, pak jsem se ale zacetl do historie Moonu, prochazel ruzne reference a spadnul jsem do toho :D. Po tech novych modelech potapek  ale porad koukam, nebyt spokojenej s Oriskama, tak vazne uvazuji nad modraskama (jedny jsou ted v inzerci.. :wub: ) Mozna pristi rok, kdybych si svuj maly projekt Mitsukoshi nakonec rozmyslel  :angel:  

 

IMG_3115.jpg?ver=0

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...