Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je tu několik hrdých majitelů a spousta krásných fotek nových Omega Seamaster Professional Diver 300, ale bohužel žádná pořádná recenze v příslušné sekci - neměl by se k tomu někdo prosím :). Taky se internetem šíří spousta rozdílných informací, co se týče rozměrů lug to lug a výšky pouzdra, chtělo by to napravit a konečně určit přesné rozměry.

 

Pěkně prosím!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super nepřehlédnutelná chrona a kdo má zápěstí 19+ je to jasná volba , jinak super kousek ...;)

No ruku opravdu tak velkou nemam, bohuzel, nebo bohudik? Ale ja je proste musel. Ono to neni tak hrozne, navic lug lug rozmer je mensi jak u spousty jinych, takze se to da.

Bal jsem se jich, ale diskuzi o velikosti PO tu bylo hodne a ja jim uveril, ze je to nositelne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az te omrzi, tak si je vemu do dvojice :-)

Ikdyz dlouho jsem zvazoval, hodne dlouho rozmysel, nerozhodne zkousel, hledal, zda vlnky ci PO, ale cervik hloda stale ...

Tohle mě neomrzí, už si je nechám :)jinak chápu to, že když je musíš mít není co řešit, jinak s např.s tím lug to lug u PO 43,5 je o 1mm menší než na nových 42mm SMP, proto chápu, že velikost 45,5 se dá nosit, jen tedy výška už je brutální...ale pohoda jsou nepřehlédnutelné!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mě neomrzí, už si je nechám :)jinak chápu to, že když je musíš mít není co řešit, jinak s např.s tím lug to lug u PO 43,5 je o 1mm menší než na nových 42mm SMP, proto chápu, že velikost 45,5 se dá nosit, jen tedy výška už je brutální...ale pohoda jsou nepřehlédnutelné!!!

Kolik mají prosím 43,5 lug to lug?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...