Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuju, Shewczo. Fotky jako ty neumím, tak snad jsem ty PO nějak nedegradoval :sweatdrop:?! Ano, Omega a právě PO je můj splněný sen. Začalo to želvama, pokračovalo Aquisy a teď PO - můj strop zejména finanční. Takže podle toho se k nim i chovám a bohužel nejsou na ruce moc často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pěkné fotky a perfektní hodinky. Já je měl taky a bohužel nevím, proč už je nemám :-D ale táhlo mne to zpět k omegám a nelituji. Každé hodinky vypráví svůj příběh a pokud si je chceš nechat, tak ať vypráví ten Tvůj! Užívej si je ve zdraví!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, shewcza napsal:

Máš pěkné fotky a perfektní hodinky. Já je měl taky a bohužel nevím, proč už je nemám :-D ale táhlo mne to zpět k omegám a nelituji. Každé hodinky vypráví svůj příběh a pokud si je chceš nechat, tak ať vypráví ten Tvůj! Užívej si je ve zdraví!

Děkuju moc, jsem z nich opravdu nadšený!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, martin151 napsal:

Gratuluji k POčkám , jak Ti vyhovuje jejich výška ?

Děkuju. Já jsem vysazený na diversky všeobecně a k nim (hlavně k wr 500m +) ta výška nad 15 mm patří, takže jsem věděl, do čeho jdu a těch cca 16 mm si užívám. Jasný, že to udělá bouli na lemu rukávu u mikiny, ale když vyjedou ven na zápěstí, tak se usměju radostí a nevadí mi nic na světě :lol2:. Na moje zápěstí beru variantu 43,5 mm jako ideální, ten cifr  a celkové zpracování, to je něco úžasného. Na denním světle jsou dokonalé! Ber mě s rezervou, nejsem objektivní! Hmotnost cca 223 gramů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Jsou fakt boží! Ještě by mne zajímal ten kaučuk. Mám nabídku od známého za 5k, tak uvidím časem.

Kaučuk je super a jestli máš nabídku se sponou za 5tis, tak bych vůbec neváhal...protože nový stojí asi 12tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak - ty bílé vlnky jsou fakt super, včera jsem na ruce testoval černé rovněž 43-trojky tedy tyhle nové a taky jsem z nich měl velmi dobrý pocit i když jsou logicky trochu těžší a taky bych řekl i tlustší, ale vůbec to nevadí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...