Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, Ondrej71 napsal:

Na super pohodlně gumě z Zealande.  Potěšil mě servis, včera dopoledne objednáno, dnes dopoledne dorazilo i ručně napsaným dopisem :)

Je nějaká šance, že jsi měl na ruce i modré? První, co mě u těch bílých totiž napadlo, je, jestli tam nebude podobný efekt, jako u Expů II - že ty s bílým cifrem opticky působí trochu větší...už ty modré totiž působí docela jako kus hodinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Tichus napsal:

Je nějaká šance, že jsi měl na ruce i modré? První, co mě u těch bílých totiž napadlo, je, jestli tam nebude podobný efekt, jako u Expů II - že ty s bílým cifrem opticky působí trochu větší...už ty modré totiž působí docela jako kus hodinek...

Modré jsem neměl, ale nemyslím, že tady ten efekt je. Na ruce působí poměrně subtilně, přijdou mi podobně jako Suby, dokonce pohodlnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, MíraMíra napsal:

Já vím, velikost trochec na hraně, ale mám je prostě rád.

Mas to v pohode Mirku... a konecne mas zase poriadne hodinky :D

Skus niktory z vintage tahov... par krat som to mal na ruke a naozaj ich to hodne zmensi v porovnani s pevnymi koncovkami tahu.

Mne sa do toho nechce vrazat vela penazi ale rozmyslam ze skusim toto... https://www.uncleseiko.com/store/c20/Omega.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, dabelM napsal:

Když je máš rád, tak není co řešit :clap:

Jak říkáš. ;)

před 15 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Mas to v pohode Mirku... a konecne mas zase poriadne hodinky :D

Skus niktory z vintage tahov... par krat som to mal na ruke a naozaj ich to hodne zmensi v porovnani s pevnymi koncovkami tahu.

Mne sa do toho nechce vrazat vela penazi ale rozmyslam ze skusim toto... https://www.uncleseiko.com/store/c20/Omega.html

 

Jo jo, jinej tah zvažuju už od minulých Speedů, uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...