Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, rekib1 napsal:

Tak super, nasaď ho a  cvakni to :)

před 2 hodinami, MíraMíra napsal:

Tak šup a hned fotku. Nějak si nám vypadl z tempa v poslední době. :D

Mě kolega předběhl. :D

No snažím se ten čas tady troch zredukovat. Neslibuju, kdy se dokopu ten řemen nasadit, protože jen ten pocit, že ho mám a v hodinkovnici odpovídající protikus v podobě PO mi v tuhle chvíli úplně stačí :D Ale až k tomu dojde, objeví se to v tomhle vlákně.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny to mate, tak ja se sem po nejaky dobe na chvilku taky vetru. Byl jsem se zeptat v Omega butiku na remeny/spony.. trnovka do dvojky, to jde, ale blby je, ze 18mm jen lestena, ne brousena. 20mm uz obe verze. Preklapecka to samy, akorat ctyrikrat drazsi. Origo textil na Railmastery (ne nato, normalka dvoudilnej) asi za osm bez spony, to je dobra sranda:)
 Skoro nejlip mi vychazi to klasicky nato za 5, ale zase, lesteny prvky, coz k tomudle nepude. Nehlede na tu mezivelikost 19/20, jak uz jsem nekde psal, nato za bura by melo bejt sakra 100%.
 Takze abych to zkratil, zatim furt na tahu:)

 

5D716EC2-94FB-4049-8B94-488EE8E51048.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 6. 2020 v 17:30, Micey napsal:

Pekny to mate, tak ja se sem po nejaky dobe na chvilku taky vetru. Byl jsem se zeptat v Omega butiku na remeny/spony.. trnovka do dvojky, to jde, ale blby je, ze 18mm jen lestena, ne brousena. 20mm uz obe verze. Preklapecka to samy, akorat ctyrikrat drazsi. Origo textil na Railmastery (ne nato, normalka dvoudilnej) asi za osm bez spony, to je dobra sranda:)
 Skoro nejlip mi vychazi to klasicky nato za 5, ale zase, lesteny prvky, coz k tomudle nepude. Nehlede na tu mezivelikost 19/20, jak uz jsem nekde psal, nato za bura by melo bejt sakra 100%.
 Takze abych to zkratil, zatim furt na tahu:)

 

5D716EC2-94FB-4049-8B94-488EE8E51048.jpeg

Mrkni na Phenomenato. Stejnej střih, jako Omega a mnohem lepší kvalita provedení. Máš na výběr lesklý i broušený hardware. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Cigi napsal:

Rekib1: To ty samozřejmě taky :speak_cool:. Kdybych už neměl Aquisy černo-ozanžové, tak by u mě asi vyhrála ta reference, kterou máš ty. PO jsou úžasné!

To jo,podle mě designově s SMP nejhezčí watche...ale to je můj subjektivní názor..každý, ať si vybere co se mu líbí, pak budou všichni spokojení... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to subjektivní, ale současný SMP i PO jsou nádherné kousky.. SMP preferuji o něco více díky velikosti, výšce, zároveň ale mrzí He ventil (vysoký, ruší) a skeleton ručky, ty jsou třeba u PO rozhodně lepší... Potápky by měly mít skvělou lumi bez kompomisů. Je to asi už fakt detail, ale plný ručky by byly lépe vidět.. 

Omega_Seamaster_Professional_300M_lume_1

Jinak momentálně u mě napříč vším na trhu vedou polárky od Omegy, donedávna to byly Tudory BB58 a pandy Speedu, kdybych teď měl ale volný kilo, tak by to asi vyhrály.. (kupovat třetí Speedy by byla už trochu diagnóza ) 

Jsou prostě peckový :smile_anim:

032A9681.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fm=jpg&q=

01-17-20200444.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fm=

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...