Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

Dneska jsem přemýšlel, co jsou pro mě vlastně ideální potápky. Došel jsem na dvě možné varianty:

1) BB58 v jiné barevné kombinaci a od Rolexu
2) SMPc o 2mm menší, s normálním heliákem nebo bez, se starší verzí vlnek nebo bez, noDate, bez nápisu ZrO2

Uvidíme, co se stane dřív :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 29. 6. 2020 v 23:24, Axel napsal:

Je to subjektivní, ale současný SMP i PO jsou nádherné kousky.. SMP preferuji o něco více díky velikosti, výšce, zároveň ale mrzí He ventil (vysoký, ruší) a skeleton ručky, ty jsou třeba u PO rozhodně lepší... Potápky by měly mít skvělou lumi bez kompomisů. Je to asi už fakt detail, ale plný ručky by byly lépe vidět.. 

Jinak momentálně u mě napříč vším na trhu vedou polárky od Omegy, donedávna to byly Tudory BB58 a pandy Speedu, kdybych teď měl ale volný kilo, tak by to asi vyhrály.. (kupovat třetí Speedy by byla už trochu diagnóza ) 

Jsou prostě peckový :smile_anim:

 

Bílý SMP vypadají moc pěkně. Škoda těch skeleton ruček. Mně menší čitelnost kvůli té troše chybějící lumi tolik vadila, že jsem pustil svoje v černé barvě a pořídil Tudory Pelagos. Jinak mi na nových SMP nic nevadilo ani přítomnost heliáku jsem vůbec nevnímal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...