Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Fade já jsem spokojený, postačí, když řeknu, že už jsem jej týden nesundal, přičemž měnín řemeny denně.

Zpracování výborné, vše lícuje, je lehký, hlavně má 5 možností mikroregulace a koncovky uměle nepřídávají L2L.

Nevýhoda může být právě ta váha. Těm, kdo mají raději volný tah, můžou hodinky dost pochodovat kolem zápěstí. Dále leštěné okraje budou hned poškrábané, ale zase hezky navazují na leštěné pouzdro hodinek. Celo-broušená varianta mi přišela nudná.

Těď je tam sleva 10 %, neváhal bych. USPS už dodává během cca 14 dní. Jen bacha, čapli mi jej celníci a musel jsem platit DPH.

D.

Upraveno uživatelem DeeKey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, DeeKey napsal:

@Fade já jsem spokojený, postačí, když řeknu, že už jsem jej týden nesundal, přičemž měnín řemeny denně.

Zpracování výborné, vše lícuje, je lehký, hlavně má 5 možností mikroregulace a koncovky uměle nepřídávají L2L.

Nevýhoda může být právě ta váha. Těm, kdo mají raději volný tah, můžou hodinky dost pochodovat kolem zápěstí. Dále leštěné okraje budou hned poškrábané, ale zase hezky navazují na leštěné pouzdro hodinek. Celo-broušená varianta mi přišela nudná.

Těď je tam sleva 10 %, neváhal bych. USPS už dodává během cca 14 dní. Jen bacha, čapli mi jej celníci a musel jsem platit DPH.

D.

Já pořád přemýšlím který objednat. Pořád nevím jestli tento nebo 1171, což je klasika. Nemáš ještě nějaké fotky nebo video? Určitě by se to sem hodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fade Na to je jednoduchý lék - vem si oba.

Za ty prachy nemají konkurenci a v porování s cenou originálu si jich můžeš koupit šest půlek.

Pár dalších fotek kdyžtak dohodím zítra za lepšího světla.

 

IMG_1171.JPEG

IMG_1169.JPEG

Upraveno uživatelem DeeKey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, DeeKey napsal:

@Fade Na to je jednoduchý lék - vem si oba.

Za ty prachy nemají konkurenci a v porování s cenou originálu si jich můžeš koupit šest půlek.

Pár dalších fotek kdyžtak dohodím zítra za lepšího světla.

 

IMG_1171.JPEG

IMG_1169.JPEG

Uffff, už tak střídám řemeny s nato a origo Speedmaster tahem. K tomu 1171 od US a flat link a mám tři kovové tahy. To bych nedělal nic jiného :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pepyczek napsal:

@Axel super řemen, co je zač? Chtěl bych něco takového, ale v hnědé barvě...

Děkuju, je to řemen od @jankoxxx , určitě doporučuju, krásná, čistá práce..  

Tady shop -https://www.watchstrapheaven.com/shop

tohle je můj kousek - https://www.watchstrapheaven.com/listing/568370685/green-tuscany-shell-cordovan-watch-band

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...