Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

V 27. 12. 2020 v 1:25, Murphy97 napsal:

Pratele,

nasel by se zde, prosim, nekdo ochotny z Prahy ci okoli, kdo by mi ukazal nazivo modry keramicky vlnky reference 210.30.42.20.03.001?
Tyhle: https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-diver-300m-co-axial-master-chronometer-42-mm-21030422003001

Moc diky za SZ.

Foto pujcene z webu Omega.

B1DE785E-1286-42C8-B3FE-82DABA541089.jpeg

Omlouvam se, jeste jednou s tim budu prudit.

Nemate je nekdo v Praze ci okoli k omrknuti? Nenakazim vas, nebojte se, ale dezinfekci a rousku mam i tak s sebou 🙂.
Privezu cokoladu (na vareni) detem, nebo nejake dobre krabicove vino, kdyz vas ted nemuzu pozvat na malou zelenou...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 31. 12. 2020 v 8:55, MichalV napsal:

Přeji Vám všem klidný vstup do Nového roku. Hlavně zdraví, zbytek se vždycky nějak pořeší... 
Ať není tak zk*rveně dramatický jako tento.... 
(Alespoň teda pro mě) 😉🤟🏻

ECB5C2BA-F87E-41DA-A284-EF7985ABAB0A.jpeg

Moc pěkný foto.. ;) Btw jsem si nikdy nevšimnul, že aktuální ref.  vlastně nemá plastické subciferníky.. 🤔ApolloXIprosinec20202.jpg?ver=0

@Murphy97 Jdi do nich! Řekl bych, že aktuálně nejlepší potápky, co se dají koupit.. Zánovní tu v inzerci chodí kolem kila.. Škoda, že je přifoukli na 42mm, ale taková už je doba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Kristian.nov napsal:

Moony jsou jediný hodinky, který si můžeš dát přes bundu (rozumněj skafandr) a mít přitom naději, že dokážeš rodině vysvětlit, že už ti definitivně nejeblo... 😄

 

Tak ta je dost dobraaaa! :clap: to se povedlo!! Pekne. Ja nemam dnes na ruce Omegy - takze bez foto.. 🥶 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Kristian.nov napsal:

Moony jsou jediný hodinky, který si můžeš dát přes bundu (rozumněj skafandr) a mít přitom naději, že dokážeš rodině vysvětlit, že už ti definitivně nejeblo... 😄

No, nejsem si jisty... 🙂

... ale fotka super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Kristian.nov napsal:

Moony jsou jediný hodinky, který si můžeš dát přes bundu (rozumněj skafandr) a mít přitom naději, že dokážeš rodině vysvětlit, že už ti definitivně nejeblo... 😄

K tomu, aby si mysleli, že mi jeblo, je já nemusím ani vystrkovat z pod rukávu.

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...