Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Pivas napsal:

@Žigi-Díky! Jen nevím jestli jsem neposkocil až moc,zatím s tim bojuju je pořádně nosit.

 

před 4 hodinami, Žigi napsal:

Přesně vím o čem mluvíš:) takhle jsem koupil Autavie a taky ne mám jen svátečně. Do práce si je prostě nevezmu. Ale ty hranice se posouvaj no:) To zvládneme:) vybral jsi dobře! 

 

Žádnej strach, to přijde. Nemá smysl s tím bojovat a z vlastní zkušenosti můžu říct, že se nad mejma vlnkama nikdy nikdo nepozastavil (kromě už známejch chronomagorů, který to chápou). 99,999% ostatních rozeznají, že máš na ruce hodinky. Nic víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedny pěknější než druhý.. 👍🏽 A fotky super.. Tohle vlákno jde nahoru :cheers:

před 8 hodinami, Pivas napsal:

Nikdy bych nevěřil, že sem někdy dam fotku, ale....

20210108_094444.jpg

Gratulace, nový bondovky jsou famózní potápky.. Nebudeš litovat 😜

Jedna večerní.. Zkoušel jsem lumi.. Mobil ale nepustí při té tmě, tak to není moc vostrý.. 

ST1night.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

Zdá se mi to jinak, nebo je tu spousta SMP(c) všech verzí, Moonů, ATček, ale už mnohem míň POček? A takový nový modrý PO tady snad nejsou vůbec. Jo, @rekib1 to tu zachraňuje aspoň s černo-oranžádama.

Na POčka nemá každý koule a protože mám rád potápky byla to pro mě jasná volba!....navíc černo-oranžová kombinace je k potápkám dokonálá.... :)

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, rekib1 napsal:

a furt jsem na ně nikdy ...nedosáhnul mentálně.... :)

Moony jsou dost specifický. Nedivím se, pokud jsi vzal SMPC a PO. I já jsem Moony nakonec prodal bráchovi. Když vidím, jak se to s nima vyvíjí, tak nevím, jestli jsem neudělal blbost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

Moony jsou dost specifický. Nedivím se, pokud jsi vzal SMPC a PO. I já jsem Moony nakonec prodal bráchovi. Když vidím, jak se to s nima vyvíjí, tak nevím, jestli jsem neudělal blbost :)

Jasan chápu, no ale vzdycky se budou dát koupit .... :)...otázka za kolik....? ceny každopádně porostou...ale asi u všech modelů...

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Pivas napsal:

No,když by mi to někdo řekl před rokem,tak řeknu,že se zbláznil,ze tolik za hodinky nikdy nedám!  Ještě jednou dik.

Gratuluji ke krásným hodinkám!! Ty pocity chápu a znám, asi jako většina. Užívej si je, to se časem podá. No a kdyby ne, tak je prodáš, ale za čas stejně zase něco koupíš a už budeš víc nad věcí a budeš si je víc užívat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si kupoval omegy jako první nadupaný hodinky. V té době jsem netušil, že další budou následovat...:) Takže jsem chtěl aby to byly oblekovky do práce, ale mohl jsem je nosit i na volný čas. AT tedy vyhrály. A i když čas plyne, pořád mám omegy (pro sebe) zaškatulkované víc jako ty elegantní než ty sportovní. 

CE8F055F-0EA9-4DF8-B5B4-4AA7685322D8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, rekib1 napsal:

a furt jsem na ně nikdy ...nedosáhnul mentálně.... :)

No ja je mam od vanoc, dlouho jsem tady studoval co a jak. A mam rozporuplne pocity. Kazdopadne vim, ze s prodejem budu hodne uvazovat, mel jsem PO z roku 2012 a dodnes mi je po noch smutno😂 takze o moonech si to uz rozmyslim! Jeste kdyz jsem prvni majitel. Ale jsou to proste kultovni hodinky vhodne do obleku pod kosili k jeans a nebo proste jen k plavkam😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...