Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 hodinami, rekib1 napsal:

....máš recht! zase výhoda, že ne každý je koupí....jako SMP... :)

Přesně, a pak patří mezi definitivní :D Ale ne, zrovna POčka považuju za definitivní a naopak mně pořád leží v hlavě nový modrý... Bohužel ale nejsou samy.

No ale zatím se musím spokojit s černo-oranžádama.

DSCN5003.JPG.01c4de91c38bd24a45487aa4b1d5cd2b.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, a pak patří mezi definitivní Ale ne, zrovna POčka považuju za definitivní a naopak mně pořád leží v hlavě nový modrý... Bohužel ale nejsou samy.
No ale zatím se musím spokojit s černo-oranžádama.


Modrý POčka, to dává smysl. Modrý potapky ještě nemáš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

Přesně, a pak patří mezi definitivní :D Ale ne, zrovna POčka považuju za definitivní a naopak mně pořád leží v hlavě nový modrý... Bohužel ale nejsou samy.

No ale zatím se musím spokojit s černo-oranžádama.

DSCN5003.JPG.01c4de91c38bd24a45487aa4b1d5cd2b.JPG

Modrý SMPí jsou super a spolu s PO asi zůstanou jako definitivní, jako co si budeme povídat mít peníze šel bych ještě do AT a Ploprofů, ale hold to prostě nejde, uvidíme příští rok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty bily SMP se nikomu nelibi krome @bobi ?😇 Cerna je klasika, asi nejvetsi univerzaly, modry jsou vice do sportovna, navic ten ton modre se fakt povedl, ale ta bila z nich dela jiny hodinky.. Top potapky 👌 Pokud vse vyjde, tak s nakupem Moonu (jeste nejaky tyden musim pockat) bych rad konecne na ruce vyzkousel i novy SMP.. zatim jsem je jen v rychlosti ocumoval na letisti.. No bily jsou jednoznacne muj favorit. Hrozna nemoc tohle.. :D PO se mi taky libi, ale na moji ruku i SMP budou az, az.. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Cigi Co na to říct - prostě bjůůůůůůtyfl.... Sjel jsem víc videjí s PO, ale tohle je super, díky.

@rekib1Jo, to už by člověk musel tvořit separátní Omega sbírku a i tak by se pěkně prohnul je všechny zaplatit. Ale souhlasím, i mě z Omega modelů nejvíc oslovujou PO, SMP, AT, PloProf (ale to už je trochu extrém).

@Axel Bílý určitě nejsou špatný, jen černá a bílá pro mě není barva a obecně bílý ciferníky moc nemusím. Jsem spíš barvičkovej, no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...