Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Juraji, vím, že si je tady na fóru sháněl...a sehnal :speak_cool:. Skvělé hodinky a je vidět, že ti dělají radost - a to je hlavní! Gratuluji k parádnímu kousku!

Děkuji
Nejdříve jsem přemýšlel že je pustím a zkusím nový keramiky,ale nechám si je


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Vladino125 napsal:

Kolegovia vaše PO sú super. Všetky, musím aj ja už nejaké poriešiť.

Vlado, za mě - chybu rozhodně neuděláš, jsou skvělý! A vůbec se neboj, že to jsou nějaká kladiva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlado, za mě - chybu rozhodně neuděláš, jsou skvělý! A vůbec se neboj, že to jsou nějaká kladiva. 

Ano, nové PO keramické sú naozaj top, no za raketu. Taktiež sa bojím len toho že sú to kladivá. Jedine 42 a aj to mám strach. Mal som aj SMPc a tie boli super, no nemajú takú hrubku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vladino125 napsal:

Ano, nové PO keramické sú naozaj top, no za raketu. Taktiež sa bojím len toho že sú to kladivá. Jedine 42 a aj to mám strach. Mal som aj SMPc a tie boli super, no nemajú takú hrubku.

Já jsem ale třeba časem zjistil, že hodinky na ruce musím cejtit. Paradoxně mě tudíž mohutnost POček vyhovuje. Dokonce cítím, že i větší tloušťka PO 42mm oproti SMPc mně tak nějak víc uspokojuje, nebo jak to popsat. A nový 43,5mm mají lug-to-lug údajne 48,9mm, což je prakticky to samý jako mají starý 42mm. Je to vidět dobře i na fotkách, kde nožky pouzdra jsou u starších 42mm výrazně delší než u 43,5mm. Významnej rozdíl tam podle mě nebude. V jednu chvíli jsem vážně uvažoval i o těch 39,5mm, ale asi by to byla blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...