Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 hodinami, Tichus napsal:

Mně se na těch nových PO moc nelíbí ten lesklý cifr. V tom jsou pro mě hezčí ty předchozí s matným, navíc s těmi super oranžovými čísly. Už dost dlouho je ještě mají u Dušáka, ale chce za to nesmysl...

Jo, přesně! Já jsem ty nový viděl naživo jen v celočerný variantě a to mě nijak nezaujalo. I když jsem měl přímý srovnání se staršími, pěkně matnými a oranž. číslíčky, který jsem nakonec už před časem díky fóru zrealizoval, nemůžu říct, že by mně na těch lesklejch tahle vlastnost nějak extra vadila. Je to prostě jen jiný. Na ty oranž u Dušáka taky už pár tejdnů opakovaně koukám, jako že bych tyhle omladil a jako svý nejoblíbenější si je užil pěkně od funglovek. Ekonomicky je to samozřejmě nesmysl a z pohledu rozumu si okolí ťuká na čelo. Ale když už takhle blbnu, pořád by to vyšlo lenvněji než nová generace. Ale tam bych zase chtěl modrý, takže by byly úplně jiný a získal bych model technicky zase o krok dál. Fakt nevím :death:

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, pavel23 napsal:

Jsou super, taky bych si je užíval každý den. Proto bych je měl,  abych měl hodinky v trezoru to je mít nemusím.

...jo díky, je pravda, že člověk z hodinek musí mít radost a měl by je nosit...a pokud bych je měl mít v trezoru, to by bylo stejné jako bych se na ně díval na netu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, rekib1 napsal:

...jo díky, je pravda, že člověk z hodinek musí mít radost a měl by je nosit...a pokud bych je měl mít v trezoru, to by bylo stejné jako bych se na ně díval na netu :)

Normálně objednáš, vyzvedneš, 14dní nosíš a pak je zase vrátíš, none?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, rekib1 napsal:

A to já si ty nové užívám... 😉a furt jdou stabilně +1s denně, to jde ne? 😁

D38BAFA8-7DCA-4A42-A4E6-76E5B229159E.jpeg

+1s za den, toje docela dobrý. Mě to dělá +5-6s za den. No až bto bude normální, tak u Dušáka mi slíbili seřízení na počkání v rámci záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Petr29 napsal:

+1s za den, toje docela dobrý. Mě to dělá +5-6s za den. No až bto bude normální, tak u Dušáka mi slíbili seřízení na počkání v rámci záruky.

Být tebou, tak počkám tak rok, ono si to sedne...😉zbytečné šťourání není moc dobré, navíc to máš pořád docela v toleranci...jak říkám je potřeba je nosit a za rok uvidíš..

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...