Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 minutami, Juraj11 napsal:


Tak to je dobře,to se ti tam alespoň nevlezou ty tvé PAM111 a můžeš mi je střelil,než je zbytečně házet do popelnice emoji6.pngemoji23.png

😅

Ted vazne.

Na tahu jsou pro me top, mam rad, kdyz je citim na ruce.
Mam i origu gumu, ale s tou jsem se nezzil, me vubec guma na ruce vadi. No, a ted je mam na tom bond natu, nedaval jsem tomu moc sanci, ale uz to par dnu nosim a jsem mile prekvapenej. Je to fajn.

Skoro premyslim, jestli bych nemel v mezidobi dat ten naramek nekam na refresh.....

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Ted vazne.
Na tahu jsou pro me top, mam rad, kdyz je citim na ruce.
Mam i origu gumu, ale s tou jsem se nezzil, me vubec guma na ruce vadi. No, a ted je mam na ton bond natu, nedaval jsem tomu moc sanci, ale uz to par dnu nosim a jsem mile prekvapenej. Je to fajn.
Skoro premyslim, jestli bych nemel v mezidobi dat ten naramek nekam na refresh.....

S tahem to mám stejně,na něm jsou nejlepší. Guma není špatná,je to taková příjemná změna,ale mám černou a raději mám barvičky
NATO jsem objednal,tak uvidím -ty máš pračku jak medvěd,tobě sedí
Ještě jsem zvažoval nějaký Canvas


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Juraj11 Já teda nosím PO výhradně na tahu. Gumu snesu jen na Seiko monstrech oranžádách, Hirsch Pure, jak jinak než oranžovou. K POčkům už jsem si víc jak před půl rokem koupil černo-oranžovej Hirsch Robby, ale zatím jsem ho ještě ani nevybalil a stačí mi ten pocit, že mám co na přezutí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=4208]Juraj11[/mention] Já teda nosím PO výhradně na tahu. Gumu snesu jen na Seiko monstrech oranžádách, Hirsch Pure, jak jinak než oranžovou. K POčkům už jsem si víc jak před půl rokem koupil černo-oranžovej Hirsch Robby, ale zatím jsem ho ještě ani nevybalil a stačí mi ten pocit, že mám co na přezutí

Mohol by si to skúsiť prezuť a dať pár fotiek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Vladino125 napsal:

Mohol by si to skúsiť prezuť a dať pár fotiek.

To rozhodně, ale poslední pokus ztroskotal na tom, když se mi nedařilo vyďoubnout stěžejky u současnýho tahu, tak jsem to vzdal. Snad budu mít příště víc trpělivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...