Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:)

A teď popravdě: asi před půl rokem jsem měl vážně velké cukání přikoupit ještě černé (black).Nekecám.:angel:

Černé se mně taky moc líbily.Mno,zaplaťpámbu z toho pak nějak sešlo ...  .   i když  ... :unsure:?

Naopak,třeba takové ty stříbrné vlnky: tak to  mně fakt nikdy lautr nic neříkalo:cigar:.

Cesty Páně jsou holt nevyzpytatelné ,   ...  :D:lol2::lol2:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri,díky za radu .
Já dávám asi přednost bílým,bo o fous lepší čitelnost."Polárky" taky nosím častěji,modré spíš jednou za čas  provětrám.
Ale jak píšeš,šmrnc mají oboje:smile_anim: - yes.
Protože jsem se na Omega skeletonech vždy potýkal s čitelností, musím se zeptat:
lepší čitelnost bílých je za všech okolností (resp zajímá mne hlavně šero/tma).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče té čitelnosti:

Beru to tak,že vyhovuje především mně,který už howno vidí.Bejvávalo (možná tak do pětapadesáti),že jsem čitelnost hodinek moc neřešil,protože jsem měl furt zrak jak "Ostříž" :).S odstupem času je pro mě (bohužel) čitelnost hodinek důležitá.

@Mareka: nevím jak jsi na tom se zrakem ty,ale mně osobně prostě bílé vomegy (zatím) vyhovují.Ale asi těžko posuzovat podle mě,který by měl už možná nosit brýle na furt :).Zatím je používám do auta a na čtení :).

 

                 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče té čitelnosti:
Beru to tak,že vyhovuje především mně,který už howno vidí.Bejvávalo (možná tak do pětapadesáti),že jsem čitelnost hodinek moc neřešil,protože jsem měl furt zrak jak "Ostříž" :).S odstupem času je pro mě (bohužel) čitelnost hodinek důležitá.
@Mareka: nevím jak jsi na tom se zrakem ty,ale mně osobně prostě bílé vomegy (zatím) vyhovují.Ale asi těžko posuzovat podle mě,který by měl už možná nosit brýle na furt :).Zatím je používám do auta a na čtení :).
 
                 
Díky za info: měl jsem dříve dvoje modré - ty jsou pro mně vzhledově nej, ale s čitelností jsem občas bojoval (jsem zatím bez brýlí, ale zrak s věkem slábne).

Budu muset ty bílé okouknout naživo - vždy jsem si říkal že přeci tmavý podklad a stříbrné ručky jsou lepší, ale evidentně to tak být nemusí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu chvíli jsem měl modré a bílé nové a modré staré  A bohužel to zdaleka není všechno, co jsem měl / mám stejné, ale v různých verzích
A kdybys měl porovnat staré a nové keramiky, co se týče vzhledu, výšky, náramku, pohodlí na ruce, atd., které by vyhrály a proč?

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem taky všechny (modré staré,nové+white).

Za mě nejpohodlnější na ruce asi modré "staré".Co se vzhledu týče asi o vteřinu hezčí modré "nové" před white.

Výškově všechny v pohodě,přeci jen to nejsou POčka :).

Buznatah ,za mě v pohodě;).

Které by vyhrály ? Toť otázka ...    😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Jenkiz napsal:

A kdybys měl porovnat staré a nové keramiky, co se týče vzhledu, výšky, náramku, pohodlí na ruce, atd., které by vyhrály a proč?

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
 

Nové jsou pro mě lepší 1)strojkem, 2)mají veselejší barvu (a bílá čísla na lunetě oproti šedým (nebo takovým zašlým) a 3)dělá se na ně origo guma, takže nemusíš shánět nějaké aftermarkety. Samozřejmě ještě jde líp luneta, ale to mě zase tak extra nezajímá. O něco lepší náramek, ale žádný zásadní rozdíl mi to nepřijde, sponu s mikroregulací můžeš dát i na starý.

Staré - teď myslím keramiky - mají krásně dýnko, jsou čitelnější, jsou znatelně menší a nižší, aplikované logo, celkově za mě působí méně sportovně než ty nové a víc na parádu. Ani ta datumka není tak zastrčená (když teda pominu, že na starých modrých je černá :) )

Za sebe by to u mě vyhrály asi ty staré, ale jenom o chlup. Ta kombinace toho, jak dobře sedí, aplikovaného loga (to prostě vypadá o dost líp) a celkově takové čistoty mi přijde lepší. Ale ty nové jsou taky super, proto mám taky doma pořád oboje :) Ty nové jsou na ruce opravdu znatelně větší, i když to rozměrově tolik nemusí vypadat. Pořád úplně v pohodě, ale prostě to jde jasně poznat.

A kdybych měl srovnat ty nové bílé a modré, tak ty bílé vypadají vlastně pořád parádně, ta bílá je taková jakoby matnější, takže s AR je to super, tím spíš, když tam máš ještě pak modrou lumi, neudělají ti ale nikdy takový efekt s AR jako modré (nebo jakékoliv tmavé), ty ale zase na některém světle umí nevypadat nic moc. Za mě k bondovkám patří modrá, ale to je můj "problém" :)

Tak asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem teda měl možnost porovnat "starý vlnky" (černý, quartz), "nový keramiky" (modrý) a "nejnovější modrý keramiky vlnky" a myslím, že pokud bych měl "starý vlnky" v automatu a modrý, byly by stále velkým konkurentem "nejnovějších keramik vlnek".

V tomhle srovnání mi subjektivně vyšly nejhůř "nový keramiky", protože hladkým cifrem bez vlnek mně přišly až moc nudný. Na druhou stranu mají pořád krásný dýnko s koníkem, což bohužel jejich nástupcům chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto ze včera, ale na ruce i dnes. Ta přesnost je neuvěřitelná. Za 2 měsíce bez odchylky.
IMG_20210228_134626_copy_900x1600.thumb.jpg.8893daac8a748f68e0bf880514fbd5de.jpg
Screenshot_2021-03-01-11-25-34-796_de.uhrenbastler.watchcheck.thumb.jpg.59a8fd8fd7c021657427e4f1cc97b519.jpg
Ano. Mohu potvrdit. Mám přesně ten stejný model a chodí naprosto přesně. Jsou úžasné

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...