Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No super, mám podobnej na svý oranžádky taky, ale ještě jsem se nedokopal k tomu ho nasadit. Jednou už jsem se do toho pustil, ale když mi potřetí zaskočila stěžejka při vyndavání tahu, tak jsem se na to vyprd. :)

Edit: jo a origoš Omega, hmmmm ;)

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radik tak sa čudujem že si ho ešte neskúsil. Uplna pecka, proste nové hodinky.
[mention=4208]Juraj11[/mention] prvé dojmy si naozaj dobre, osobne si myslím že nemôžeš stupit vedľa, proste cesta istoty. Súčasne zastávam názor že ak ich predáš budú ti chýbať ako mne SPMc.

Myslím že sa to postupne profiluje. PO alebo SMP, AT, Moony a zvonec a je koniec....


No Ok, ešte Suby - snáď ma neukrizujete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vladino125To vím moc dobře - včera jsem hodil na tah KonTiki a radost nepopsatelná. Okamžitě šly na ruku a "je to tam"! Jen s těma Omegama jsem byl nervní, že mi nejde vyndat tah, tak jsem to raději vzdal, abych si je jen nepodrbal. Ale pravda, jsem hlavně tahovej. Bejt to opačně, je tam samozřejmě motivace větší :)

Jinak jak píšeš, ono se to časem profiluje. Můj pocit z posledních dvou let je, že POčka jsou pro mě ty pravý. Mají datum mají lunetu, jsou to kladiva, který je na ruce cejtit. Teď ještě rozlousknout, jestli oranž nebo modrý a konec. No kéž by...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...