Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdyz ma teď Omegy, tak ve 20 tou budou minimalne Pateky a ve 30 F.P. Journe
To doufám ne, nerad bych, abych musel kvůli hodinkám (a ještě ne vlastním) začít krást

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, brownwld napsal:

Omega 2531.80.00 na modrým canvasu. Mám ho doma už docela dlouho, ale kombinaci jsem vyzkoušel poprvé až včera a není to špatný :)

1.thumb.jpg.7f09568168cd1341ee1c3eb66a5b0446.jpg

Mne se to libi, sekne jim to.. Kdo to vyrabi, je to campagnolo?  Ty patinovany indexy a vubec stary Seamastery maji svoje kouzlo, pekna reference... 👍🏽

Prihodim jednu z dneska.. Hesalitky

Moony2021.jpg?ver=0

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Axel napsal:

Mne se to libi, sekne jim to.. Kdo to vyrabi, je to campagnolo?  Ty patinovany indexy a vubec stary Seamastery maji svoje kouzlo, pekna reference... 👍🏽

 

 

Jojo, campagnolo. Mas tam i proklik na strapshop

před 8 hodinami, Radik napsal:

@Plina Naprosto souhlasím. Měl jsem černý vlnky - baterky a i možnost srovnat je s další modrou generací bezvlnek a poslední modrou generací s vlnama. A jako mít ty starý modrý, možná bych je musel vzhledově uznat jako nejlepší. @brownwld mě tady jima taky pěkně dráždí.

Vsak se obcas objevi. Ja tento tyden nic jineho nosit nebudu :) 

IMG_3598.thumb.jpg.113d7559a9f74183dbc205e21b3fe560.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Axel napsal:

Pokud chce nekdo vintage hodinky v dobrym stavu a konkretni referenci k tomu , tak to byva beh na dlouho trat.. mesice, klidne i roky..😁 

Tak ja myslim ze @Radik nutne nepotrebuju tritiovy bondovky. Ale ono sehnat i normalni pekny bondovky ve full setu za rozumnou cenu na ChH24 je docela blahovy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem koukal i na Ch24, ale všechny mně tam přijdou strašně dodrbaný. O cenách nemluvě
Ahoj, jsou nizke takze to dojebane pouzdro neni takova tragedie, nova origo luneta s vložkou stoji 7 tisic, a hodinky vyrazne prokouknou takže bych se toho nebál a jenom koupil novou lunetu.


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba poridil svy prvni tritiovy bondovky  az cca pred rokem a pul, pac nejak me napadlo je zkusit na dovolene a do tydne bylo hotovo. Mozna jsem mel stesti, no spis ty ceny taky jsou nekde jinde, pac sehnat furt jdou i ve fullsetu, ale uz za nesmysl.

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/omega-seamaster-professional-diver-300m-25318000-revision-04-2021/1739934049-156-2101

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 4. 2021 v 19:35, Plina napsal:

Vždy když vidím ty starší modré vlnky, mrzí mě, že jsem do toho vlaku nastoupil o generaci později. Ale co už. Pěkné to máte.
7cf42e5caa83aa6d85ba3baff582b2f2.jpg

A to já mám zase nejradši přesně tuhle generaci s lesklým cifrem bez vlnek :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...