Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 hodinami, DeeKey napsal:

Dobré ráno, v pátek zvonil pošťák, tak dnes a na dlouho na US 1450.

717B1229-06C8-48E6-8183-DE99AD756044.jpeg

Jakej z neho mas pocit? Naplnil ocekavani?:) Kvalita za ty prachy super.. Cekam na 1479, ale mozna vezmu i 1450.. :) 

Tady si odlozim zase Moony.. tentokrat i se sponou, ktera ma prikladne zuzeni a velikost v retro stylu.. Ta pohodlnost je proste paradni.. ;) Moje stara spona na 1479 je mohutnejsi a sirsi.. 

Speedy2021.jpg?ver=1spona20212.jpg?ver=1

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Axel napsal:

Jakej z neho mas pocit? Naplnil ocekavani?:) Kvalita za ty prachy super.. Cekam na 1479, ale mozna vezmu i 1450.. :) 

Za ty prachy super, dokonce bez cla. V porovnání s flat 1039 (který váží asi půl gramu) působí solidněji a hodinky nemají tendenci rotovat okolo zápěstí. Plné koncovky a nové lisované logo je už bonus. 
Já jsem spokojen a mohu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POčka jsou prostě POčka. Nenapadají mě žádný jiný, který bych s nima mohl srovnávat. Jen konečně vyřešit to dilema, jestli černo-oranžády nebo modrý...
 
DSCN5714.JPG.e70c820e72db00a92841bc6b60f212be.JPG

Vem modrý, já vezmu tyhle a třístovky střelím. Vyřešeno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Radik napsal:

POčka jsou prostě POčka. Nenapadají mě žádný jiný, který bych s nima mohl srovnávat. Jen konečně vyřešit to dilema, jestli černo-oranžády nebo modrý...

 

Měl jsem tyhle i modré a když už si občas na POčka vzpomenu, tak jedině na tyhle. Za mě totiž obecně AR nejlíp vypadá na matném cifru, což mají jen tyto. A navíc ta černo oranžová kombinace je prostě super :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tyhle i modré a když už si občas na POčka vzpomenu, tak jedině na tyhle. Za mě totiž obecně AR nejlíp vypadá na matném cifru, což mají jen tyto. A navíc ta černo oranžová kombinace je prostě super  

Úplně mi to kazíš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Tichus napsal:

Tak zkus přemluvit Dušáka, ať dá nějakou zajímavější slevu, už se mu tam válí hrozně dlouho... :) 

Já nevím, no, nikde jsem modrý naživo neviděl. Třeba mě nechytnou. Tím spíš ty dnešní celolesklý keramiky, nevím... No ale když mě nechytnou, @ragu bude mít šanci. Protože pak mi vrtá brouk v hlavě, že bych vzal ty od Dušáka od funglovek, tyhle si vezme ragu, a já konečně udělám za POčkama tlustou čáru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, no, nikde jsem modrý naživo neviděl. Třeba mě nechytnou. Tím spíš ty dnešní celolesklý keramiky, nevím... No ale když mě nechytnou, [mention=41358]ragu[/mention] bude mít šanci. Protože pak mi vrtá brouk v hlavě, že bych vzal ty od Dušáka od funglovek, tyhle si vezme ragu, a já konečně udělám za POčkama tlustou čáru.

To už budu mít tvoje druhý definitivní :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...