Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 52 minutami, Fade napsal:

Tady se mi zdá i ten safír víc zkousnutelný. Je to jiný safír než na předchozí verzi? 
Ten tah se mi zdá naprosto super! Můj původní leží v šuplíku kvůli jeho masivnosti. Toto se blíží víc 1479/812 tahu, který je za mě top.

subjektivne mi to taky tak prijde, celkove pusobi jemneji a diky vnitrnimu antireflexu se eliminoval “milky ring”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 hodinami, Jaem napsal:

Áno, sú mohutnejšie. A áno, sú naozaj krásne 🤩 Síce tie nové ešte nenosím (je to darček sám sebe na blížiace sa narodeniny, vtedy ich oficiálne "odbalím"), ale kochám sa nimi denne 😊

 

IMG_1899.jpeg

IMG_1904.jpeg

co to je konkrétně za gumu? díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Juraj11 napsal:

Já je hodil na gumu,ale jak tak vidím fotky na tahu od Radik ,tak půjde zpátky. 

I když tato guma je pro mě barevně TOP 🙂

AB1C802F-D06B-4281-9968-66CF26CE560F.jpeg

Na týhle gumě vypadají náhodou super, svym způsobem úplně jinak, mnohem kontrastněji, než na tahu. Ale mým tahem se nenech znechutit, já jsem zatíženej na tahy obecně. Jinak mám v záloze taky černo-oranž Hirsch, ale začínám pochybovat, že ho na ně vůbec někdy nasadím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na týhle gumě vypadají náhodou super, svym způsobem úplně jinak, mnohem kontrastněji, než na tahu. Ale mým tahem se nenech znechutit, já jsem zatíženej na tahy obecně. Jinak mám v záloze taky černo-oranž Hirsch, ale začínám pochybovat, že ho na ně vůbec někdy nasadím

Já jsem taky tahovej. Někdo je tu prodával na tyhle gume a mě se to strašně líbilo,tak jsem to chtěl zkusit. Ale tah jasně vede


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...