Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 hodinami, Radik napsal:

A proč Ty jsi nevzal modrý POčka klasiky? Chtěls extra GMT?

Nebylo moc na výběr. Obijí GMT, jen u těch modrých ne “nechutnala” ta oranžová na lunetě. Každopádně, moje první opravdové GMT a jsem náramně spokojenej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro 3 roky jsem měl klid od nákupu hodinek. Předevčírem večer jsem je zahlédl v prodejním vlákně a včera brzo ráno jsme si už pro ně jel. Že si koupím Omegy a ještě k tomu baterkáče, to by mě nenapadlo… jsou výborné 😎

1CD54557-559E-404B-A6E2-602574C7FB7E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám si, dost bylo POček, nahodím vlnky a PO pořádně vypucuju. Tak sundám tah a chci zkusit dlouho sušenej řemen, kterej jsem jim kdysi dokoupil, ale zatím nikdy nenasadil.  A ejhle, na ruce to zajiskřilo a vlnky mají ještě chvíli smůlu. Hodinky jak vyměněný a už je mi jasný, že k týhle sestavě budu muset dokoupit další motýlovku :)

DSCN5799.JPG.6d0413b3820f5485cd52000639543995.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám si, dost bylo POček, nahodím vlnky a PO pořádně vypucuju. Tak sundám tah a chci zkusit dlouho sušenej řemen, kterej jsem jim kdysi dokoupil, ale zatím nikdy nenasadil.  A ejhle, na ruce to zajiskřilo a vlnky mají ještě chvíli smůlu. Hodinky jak vyměněný a už je mi jasný, že k týhle sestavě budu muset dokoupit další motýlovku
DSCN5799.JPG.6d0413b3820f5485cd52000639543995.JPG

Radik super. Tak si sa konečne rozhupal. Pozerám že tam mas rýchle nahodenie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...