Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 minutami, Radik napsal:

Jsou to super hodinky, o tom žádná. Děsím se toho, jak bude vypadat náhledující generace (a hlavně za kolik).

 

Jj,ty Omega ceny začínají být taky docela "šílené" (nejenom RLX) :smile_anim:   😀

Příští týden bych měl jet možná přes Ostravu,tak si říkám,navštívím Deal a juknu na ty nové Spídy.Já tam snad radši ani nepolezu,abych náhodou nebyl o 200 litrů lehčí🤣 🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, bobi napsal:

Jj,ty Omega ceny začínají být taky docela "šílené" (nejenom RLX) :smile_anim:   😀

Příští týden bych měl jet možná přes Ostravu,tak si říkám,navštívím Deal a juknu na ty nové Spídy.Já tam snad radši ani nepolezu,abych náhodou nebyl o 200 litrů lehčí🤣 🤣.

Ale jen tam vlez a pak podej zprávu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 6. 2021 v 12:44, Seamaster napsal:

No me prave desi, ze Omega jde smerem Beitling/kolotoc. Ja od nich teda jistou eleganci cekam....ale za damicku se nepovazuju a Skagen je nejaka znacka sekacek na travu??
Omega prave byvala pro kazdeho a jde smerem, ktery me moc nebavi. Mam neco pod 20 naramkovych Omeg a pokud nepocitam Trilogy SM300, tak je vse starsi 12 let...
A dik ze smim mit svuj nazor :) To se na foru gentlemanu ceni! :)))

Dámičkami jsem myslel hodinky, které jsou lehké, úzké, malé.... to například splňuje právě ta sekačka na trávu "Skagen" jak jsi o tom psal, a to že respektuji Tvůj názor jsem přece také zmínil, ale asi to nebylo dostatečné. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...