Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Adamsson napsal:

@Radik No koooonečně mooodraaaaa🤣Co? Hele najednou to nevypadá vůbec špatně! Je hezky že tý oranžový je tam jen malinko. GMTčka fakt nevipadají v tý modrý zdaleka tak pěkně. 
@moralles Moooc gratuluju!!!!!

@moralles To není možný, kdes vydoloval takovouhle modrou?! Já když na ně koukal, tak to byla smutná šeď. No nic, kostky byly vrženy, modrý u mě nebudou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Radik napsal:

@moralles To není možný, kdes vydoloval takovouhle modrou?! Já když na ně koukal, tak to byla smutná šeď. No nic, kostky byly vrženy, modrý u mě nebudou :(

To je mobilem… neumí trefit modrou🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, semi001 napsal:

Já mám problém, že co jsem koupil pamy, nenosím nic jiného, ani SMP ani AT ani ostatní :) 

Ale vytáhnu je, dostal jsem na ně chuť :) 

Tak se pak pochlub!!!! Momentálně hledám nějaký hezký řemínky a inspirace by se hodila😎 Každopádně jsem stále víc a víc přesvědčenej, že potřebuju vedle PCL náramku taky broušenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, MartinOmega napsal:

Tak po dlouhé době jsem si koupil mě vysněné hodinky od uživatele Ragu.  Nejdříve šok, že jsou o dost menší než jsem čekal, ale po 3 dnech nošení jsem z nich nadšený. Jinak fantasticky jsem s nima  trisknul o bazén a přežily  bez skrabance🙃

IMG_20210627_104217_238.jpg

IMG_20210627_104050_292.jpg

Ty jsou moc povedený! Užívej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Adamsson napsal:

Tak se pak pochlub!!!! Momentálně hledám nějaký hezký řemínky a inspirace by se hodila😎 Každopádně jsem stále víc a víc přesvědčenej, že potřebuju vedle PCL náramku taky broušenej.

Třídám tyhle tři kombinace a jsem s tím spokojený :) Tak jsem říkal, že nechám přebrousit, až bude jetý, to leštěný už nechci - i když to má něco do sebe :) 

IMG_3947.jpg

IMG_3948.jpg

IMG_3385.jpg

IMG_8581.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Radik napsal:

@moralles To není možný, kdes vydoloval takovouhle modrou?! Já když na ně koukal, tak to byla smutná šeď. No nic, kostky byly vrženy, modrý u mě nebudou :(

Prave tyhle novy to maji uz lepsi. proto sem je vzal. predtim ty titanovy 42mm mely tu modrou vice matnou, ktera nehazela tak odlesky. mel jsem je v omega butiky vedle sebe a je to fakt rozdil i v te lunete. tohle je na svetle proste skvela podivana. a hlavne umim fotit :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, semi001 napsal:

Třídám tyhle tři kombinace a jsem s tím spokojený :) Tak jsem říkal, že nechám přebrousit, až bude jetý, to leštěný už nechci - i když to má něco do sebe :) 

IMG_3947.jpg

IMG_3948.jpg

IMG_3385.jpg

IMG_8581.jpg

Pěkný to máš:) Ta guma mě zatím moc nepřesvědčila (neměl jsem v ruce), ale po modré kůži koukám. To máš origo nebo AM? 
Co de týče PCL, fakt se mi to docela líbí, ale celobroušenej náramek vypadá určitě sportovnější/toolovější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Adamsson napsal:

Pěkný to máš:) Ta guma mě zatím moc nepřesvědčila (neměl jsem v ruce), ale po modré kůži koukám. To máš origo nebo AM? 
Co de týče PCL, fakt se mi to docela líbí, ale celobroušenej náramek vypadá určitě sportovnější/toolovější. 

Gumu považuji za nejhezčí kombinaci, ale je to jen kopírka z ebay, origo stála loni přes deset.. 

Kožka je origo 98000210S - v této kombinaci a s modrým oblekem jsem se ženil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, moralles napsal:

Prave tyhle novy to maji uz lepsi. proto sem je vzal. predtim ty titanovy 42mm mely tu modrou vice matnou, ktera nehazela tak odlesky. mel jsem je v omega butiky vedle sebe a je to fakt rozdil i v te lunete. tohle je na svetle proste skvela podivana. a hlavne umim fotit :D 

😁Jo, vypadají opravdu super. Jak už jsem tu psal, vybíral jsem metu GMT a opravdu, ta modrá (s oranžovou) mě v reálu moc nenadchla. 
..vypůjčené foto z WWW8E2B6B9B-009A-4273-B62E-A090D66ABB54.jpeg.c8a594d68e152ac05f6fed2cf6b22fe2.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Adamsson napsal:

Tak se pak pochlub!!!! Momentálně hledám nějaký hezký řemínky a inspirace by se hodila😎 Každopádně jsem stále víc a víc přesvědčenej, že potřebuju vedle PCL náramku taky broušenej.

hnědý krokouš imho taky nevypadá zle

AT2.jpg

AT1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes, po nezelanej zastavke na colnici) konecne dorazil balik z UK. Tento NATO strap (original Ω) som povodne kupoval na chromove vlnky, ale po nejakych skusaniach chromkam najviac sedi povodny tah, takze NATO skoncil na starych Bondovkach. A tam sedi perfektne 😀

IMG_2203.jpeg

IMG_2211.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Jaem napsal:

Dnes, po nezelanej zastavke na colnici) konecne dorazil balik z UK. Tento NATO strap (original Ω) som povodne kupoval na chromove vlnky, ale po nejakych skusaniach chromkam najviac sedi povodny tah, takze NATO skoncil na starych Bondovkach. A tam sedi perfektne 😀

IMG_2203.jpeg

IMG_2211.jpeg

Super kombinace!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Jaem napsal:

Dnes, po nezelanej zastavke na colnici) konecne dorazil balik z UK. Tento NATO strap (original Ω) som povodne kupoval na chromove vlnky, ale po nejakych skusaniach chromkam najviac sedi povodny tah, takze NATO skoncil na starych Bondovkach. A tam sedi perfektne 😀

IMG_2203.jpeg

IMG_2211.jpeg

velka parada! vysel lepe nez u vas. ja porad nejsem schopnej zkousnout 5000,- czk za kus hadru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, moralles napsal:

velka parada! vysel lepe nez u vas. ja porad nejsem schopnej zkousnout 5000,- czk za kus hadru...

Jakože, mám jak Omega nato, tak Phenomenato a můžu zodpovědně říct, že na mě působí lépe Phenomenato za mnohem menší cenu než origo. 

Upraveno uživatelem Fade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...