Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 29. 6. 2021 v 8:14, moralles napsal:

Prave tyhle novy to maji uz lepsi. proto sem je vzal. predtim ty titanovy 42mm mely tu modrou vice matnou, ktera nehazela tak odlesky. mel jsem je v omega butiky vedle sebe a je to fakt rozdil i v te lunete. tohle je na svetle proste skvela podivana. a hlavne umim fotit :D 

Však já jsem taky koukal na nový 43,5mm a i ve srovnání s novejma vlnkama (který jsou taky "omegovsky" modrý) to bylo nesrovnatelný a ty POčka mně přišly hodně šedomodrý. Proto nechápu, kdes vykouzlil tuhle. Tak nešetři fotkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Radik napsal:

Však já jsem taky koukal na nový 43,5mm a i ve srovnání s novejma vlnkama (který jsou taky "omegovsky" modrý) to bylo nesrovnatelný a ty POčka mně přišly hodně šedomodrý. Proto nechápu, kdes vykouzlil tuhle. Tak nešetři fotkama :)

@moralles @Radik Osobně mi taky přišlo, že modrá na válkách je fakt trochu jiná. Nebo je to jen pocit páč na PO jsou ty nablejskaný indexy…? Ale na Tvé fotce to vypadá najednou zas jinak..líp..hezčejc:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Kauly_ci5 napsal:


Tady jsou… furt si hraju s ruznymi NATO strapy a stejně se pak vždycky vrátím k tahu…
fdae64ea96bb02c433d403819235e060.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Paŕdní! Těm by slušelo šedo/žlutej NATO😎 Já jsem přes léto NATOvej a gumovej. Ale teď, jak se teprve u mě zabydlujou, často je dávám zpátky na náramek. Asi fakt budu muset pořídit i broušenej. Ale už koukám po modrý kůži a tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

Přesně, teď jsou černý. Ono u Omegy vůbec se musí modrá dost hledat.

Svatá pravda. Dneska tady bylo celej den pod mrakem, před bouřkou a moje AT…to byla fakt zelená a ne modrá. Ale stejně mě neskutečně baví😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...