Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Radik napsal:

Tak trochu přebírám štafetu, když @rekib1 ty svoje myslím pustil. Do konce roku si zakazuju byť jen myšlenky na další hodinky :death: Na druhou stranu, když mě nechytly modrý, tak byl tohle jen upgrade z předchozích, takže to bolelo o trochu míň... Fotit se teda budou pěkně blbě :P

DSCN6220.JPG.eacec394ae956642b294ece56619d9db.JPG

Supeeeer!! Gratulujuuuuu, smekám, Ó velký Vezíre👳🏻‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

Tak trochu přebírám štafetu, když @rekib1 ty svoje myslím pustil. Do konce roku si zakazuju byť jen myšlenky na další hodinky :death: Na druhou stranu, když mě nechytly modrý, tak byl tohle jen upgrade z předchozích, takže to bolelo o trochu míň... Fotit se teda budou pěkně blbě :P

DSCN6220.JPG.eacec394ae956642b294ece56619d9db.JPG

VELKA GRATULACIA PANE SU NADHERNE a aby som len nekecal

1570A761-8DAE-4A8A-8DAD-1884BB0185A0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu přebírám štafetu, když [mention=26211]rekib1[/mention] ty svoje myslím pustil. Do konce roku si zakazuju byť jen myšlenky na další hodinky :death: Na druhou stranu, když mě nechytly modrý, tak byl tohle jen upgrade z předchozích, takže to bolelo o trochu míň... Fotit se teda budou pěkně blbě
DSCN6220.JPG.eacec394ae956642b294ece56619d9db.JPG

Tohle je fakt bomba. Gratulace!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radik napsal:

Tak trochu přebírám štafetu, když @rekib1 ty svoje myslím pustil. Do konce roku si zakazuju byť jen myšlenky na další hodinky :death: Na druhou stranu, když mě nechytly modrý, tak byl tohle jen upgrade z předchozích, takže to bolelo o trochu míň... Fotit se teda budou pěkně blbě :P

DSCN6220.JPG.eacec394ae956642b294ece56619d9db.JPG

Tak tyhle ti schvaluju! Gratulace, sou bomba! 👍👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ave1112, @ragu, @MíraMíra, @bobi Díky přátelé, radost fakt veliká, jsou super a snad mi ten klid nějakou dobu vydrží.


@Adamsson Jako min. do konce léta zůstanou na tahu, pokud bude chuť a rozpoložení, hodím je na zimu na černo-oranž řemen. Ale jinak nejsem řemenovej experimentátor, takže nic dalšího neplánuju. Ze zkušeností s předchozím modelem ale vím, že ten řemen z nich udělal úplně jiný hodinky.

Jinak první postřehy a srovnání s předchozím modelem: při první obhlídce jsem je porovnával vedle sebe a nedá se říct, že by jedny byly výrazně lepší než druhý. Je to velmi subjektivní a oboje mají něco do sebe. Předchozí generace je matná, což výrazně eliminuje odlesky, ale zároveň snižuje celkovej kontrast. To tyhle celokeramiky se sice lesknou jak psí kulky, ale kontrast je mnohem vyšší, černá na nich je černější, ale celkovej dojem silně závisí na tom, jaká barva převažuje v okolí, kde zrovna jsou. Měl jsem původně strach z velikosti, ale i když jsou to 43,5mm, je to i na moji kostnatou ruku naprosto v pohodě. L2L je +- stejná jako u předchůdce, který měl delší nožky, a tady mi přijde, že větší průměr dává dostatek prostoru pro krásu cifru a z toho pohledu nepodstatný nožky tomu ustoupily. Myslím, že je to tak dobře. Ani vejška není žádná tragédie. Suma sumárum, vyhodnotil jsem tyhle jako ty pravý, zpět už se ohlížet nechci, starý jsou v dobrých rukou a to mi stačí.

Zajímavý je, že série diverů-bondovek mi dává jako celek a trojice smysl. Ale série těchdle POček (byť by se dala taky sestavit černo-oranž trojka) mi už přijde jako naprostej úlet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...