Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 minutami, Fade napsal:

Ta oranžová část je guma, že? Jak to působí? U toho jsem si vždy říkal, že to za pár roků povolí a vypadne. Jinak vypadají naprosto skvěle! ❤️ 

Ano, je to guma a jsem sám moc zvědavej jak se bude postupem času vyvíjet. Tahle oranžová část na lunetě je ale jeden z aspektů, kterej mně u těchdle hodinek hodně přidává na líbivosti. Co do zpracování k tomu nemám výhrady - nikde nic nevyčnívá ani se nepropadá, všechno je dokonale zarovnaný s ostatními částmi vložky lunety. Mám podvědomě trochu obavy, aby to časem nezačlo chytat špínu, která by se do toho zažírala a nešla umejt. Na druhou stranu, když vzpomenu na starší Breitling SO42, byla vložka lunety taky gumová a co je tu teď občas vidím, nemám pocit, že by za ty roky jevila jakýkoliv známky degradace, ani jsem nikde nic takovýho nečetl. Tak uvidíme.

před 15 minutami, Adamsson napsal:

..a to se jako blbě fotí, jo?!?! Parádní!!!!!

Z jedný fotky nejsou vidět ty desítky cvaků, ze kterejch jsem vybíral :D Ale tak dá se...

DSCN6237.JPG.97051a8e1480420c71df015579583edb.JPG

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Radik napsal:

Ano, je to guma a jsem sám moc zvědavej jak se bude postupem času vyvíjet. Tahle oranžová část na lunetě je ale jeden z aspektů, kterej mně u těchdle hodinek hodně přidává na líbivosti. Co do zpracování k tomu nemám výhrady - nikde nic nevyčnívá ani se nepropadá, všechno je dokonale zarovnaný s ostatními částmi vložky lunety. Mám podvědomě trochu obavy, aby to časem nezačlo chytat špínu, která by se do toho zažírala a nešla umejt. Na druhou stranu, když vzpomenu na starší Breitling SO42, byla vložka lunety taky gumová a co je tu teď občas vidím, nemám pocit, že by za ty roky jevila jakýkoliv známky degradace, ani jsem nikde nic takovýho nečetl. Tak uvidíme.

Z jedný fotky nejsou vidět ty desítky cvaků, ze kterejch jsem vybíral :D Ale tak dá se...

DSCN6237.JPG.97051a8e1480420c71df015579583edb.JPG

Ta guma na lunetě by mě trochu znervózňovala, ale jak píšeš, nikdo si u SO si nikdo moc nestěžuje. Jak Ti sedí náramek? Ten první článek je asi znát, že? 

681F0429-BF2C-44F5-93E9-E39CBF8F8FDC.jpeg

Upraveno uživatelem Adamsson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Radik napsal:

@Pivas Díky, díky! :blush02:

DSCN6224.JPG.14a38b70177479102e96e00df2163e9f.JPG

Velmi dobře, panáčku :speak_cool:!!! Ač tady nejsem poslední dobou moc aktivní, tak tobě jsem nové PO, pochválit musel. Špičková varianta! Tak ať ti dělají jen radost, což evidentně dělají 😉?! Něco mi říká, že teď tady budete teprve fotografická nadvláda Adamsson - Radik :lol2::lol2:. A to je fajn... Budu se snažit občas taky něčím foto-přispět. PO Power 😈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám svůj konzervativní model 😂 a pár informací ke kalibru - teď je nosím cca 2,5 měsíce v kuse - občas je sice sundám i na 30 hodin (nezastaví se), kdy na ruce jsou v naprosté většině pouze přes den (8-23h), na noc odkládány výhradně na dýnko a přesnost mám: -2,0 až -2,5 sekundy za 24h. Sice to je mimo METAS, ale neřeším to. Když jsem je předtím, vždy pouze natáhl, nastavil a ponosil "trapně" doma cca 2 hodinky a vrátil zpět do krabičky, tak to bylo často 0,0 až +2,0 sekundy za 24h. To jsou jen takové nedělní bezvýznamné postřehy :rolleyes:. Mějte se.

IMG_20210711_142429.jpg

IMG_20210711_142107.jpg

IMG_20210711_142307.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radek Cigi napsal:

Přidám svůj konzervativní model 😂 a pár informací ke kalibru - teď je nosím cca 2,5 měsíce v kuse - občas je sice sundám i na 30 hodin (nezastaví se), kdy na ruce jsou v naprosté většině pouze přes den (8-23h), na noc odkládány výhradně na dýnko a přesnost mám: -2,0 až -2,5 sekundy za 24h. Sice to je mimo METAS, ale neřeším to. Když jsem je předtím, vždy pouze natáhl, nastavil a ponosil "trapně" doma cca 2 hodinky a vrátil zpět do krabičky, tak to bylo často 0,0 až +2,0 sekundy za 24h. To jsou jen takové nedělní bezvýznamné postřehy :rolleyes:. Mějte se.

Mám stejné zkušenosti. Beru si z toho dvě věci - 1) METAS má stejnou vypovídací hodnotu jako COSC (tedy strojek asi umí jít přesně, ale není zaručeno, že tak bude seřízen při prodeji) a 2) Jsou poměrně velké rozdíly v různých polohách.

Marně hledám nějaký posun oproti 2500... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 minutami, Radek Cigi napsal:

Přidám svůj konzervativní model 😂 a pár informací ke kalibru - teď je nosím cca 2,5 měsíce v kuse - občas je sice sundám i na 30 hodin (nezastaví se), kdy na ruce jsou v naprosté většině pouze přes den (8-23h), na noc odkládány výhradně na dýnko a přesnost mám: -2,0 až -2,5 sekundy za 24h. Sice to je mimo METAS, ale neřeším to. Když jsem je předtím, vždy pouze natáhl, nastavil a ponosil "trapně" doma cca 2 hodinky a vrátil zpět do krabičky, tak to bylo často 0,0 až +2,0 sekundy za 24h. To jsou jen takové nedělní bezvýznamné postřehy :rolleyes:. Mějte se.

IMG_20210711_142429.jpg

IMG_20210711_142107.jpg

IMG_20210711_142307.jpg

To je Péčko!!!!😎 Já jsem při denním nošení po týdnu na +3s, co mi přijde fantastický. Odkládám je jak mě napadne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Adamsson napsal:

 

To je Péčko!!!!😎 Já jsem při denním nošení po týdnu na +3s, co mi přijde fantastický. Odkládám je jak mě napadne. 

Tak ty +3 sekundy, to je skvělý výsledek - v tomto případě je METAS obhájen :speak_cool:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Tichus napsal:

Mám stejné zkušenosti. Beru si z toho dvě věci - 1) METAS má stejnou vypovídací hodnotu jako COSC (tedy strojek asi umí jít přesně, ale není zaručeno, že tak bude seřízen při prodeji) a 2) Jsou poměrně velké rozdíly v různých polohách.

Marně hledám nějaký posun oproti 2500... :)

Máš pravdu, napsal jsi to výstižně. Když ty hodnoty budou +- 5 sekund okolo nuly, určitě to řešit nebudu. Jsem realista, neberu ten METAS jako 100% záruku na 0 až +5s...:rolleyes:. Vyzkouším vícero poloh na noční odkládání a časem zase poreferuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, ave1112 napsal:

Krasne mate tie POčka panove😉ja len plechove PO

8CEFBE42-1EC1-49FE-9949-41B8609828E5.jpeg

B8778345-F2DC-4D3F-8EDB-67B969F78EEE.jpeg

D5962707-71F0-4A1C-BECF-6685251FF3D5.jpeg

Za mě není plech žádná degradace, je pár lidí, kteří si naopak myslí, že u těch současných PO je zase té keramiky až moc. Když vidím tvoje krásné PO, tak se mi model Planet Ocean líbí obecně čím dál víc - krásný citlivý vývoj a přitom stále jasně rozpoznatelné od ostatních hodinek (číselník, ručičky, tah, He ventil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Radek Cigi napsal:

Máš pravdu, napsal jsi to výstižně. Když ty hodnoty budou +- 5 sekund okolo nuly, určitě to řešit nebudu. Jsem realista, neberu ten METAS jako 100% záruku na 0 až +5s...:rolleyes:. Vyzkouším vícero poloh na noční odkládání a časem zase poreferuji. 

Já teda musím říct, že vzhledem k tomu, kolik kolem toho nadělají, bych čekal něco lepšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...