Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 36 minutami, Radek Cigi napsal:

Za mě není plech žádná degradace, je pár lidí, kteří si naopak myslí, že u těch současných PO je zase té keramiky až moc. Když vidím tvoje krásné PO, tak se mi model Planet Ocean líbí obecně čím dál víc - krásný citlivý vývoj a přitom stále jasně rozpoznatelné od ostatních hodinek (číselník, ručičky, tah, He ventil).

Pre mna su to naj POčka, nove su krasne no aj tak vyhravaju stare😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Radek Cigi, @Adamsson, @Tichus, @ave1112

Valte to sem všichni, ať je to keramika, nebo ocel, ať jsou v METASu nebo ne :D Přiznejme si, že METAS je hodně o marketingu. Věřím, že když opouštějí fabriku, tak ten limit splňují. ALE... Jak dlouho "leží" ve skladu, obchodě, při přepravě (v tý ještě asi musíme připočíst střídání teplot v průběhu často dlouhý cesty), všechny pružný díly ve strojku svojí nehybností nepochybně nepatrnou část svý pružnosti v jedný poloze ztratí a už tím se původní seřízení strojku o nějakou nano jednotku posune. Už jsem tu někde psal, že ať jde o METAS nebo COSC, tak se sám sebe ptám - ok, dneska mi to splňují, ale budou to splňovat i zítra? Za týden? Za měsíc,....?! Myslím, že takhle jemnou mechaniku si málokdo z nás vůbec uvědomujeme, o fyzikálních vlastnostech okolního prostředí a materiálů nemluvě. Takže jestli bych byl -3s/den a o pár sekund mimo METAS? Hmm, chtělo by se mi trmácet se s tím k prodejci, aby mi to o ty tři sekundy "postrčil"? Nechal bych je kvůli tomu otevírat? No, asi ne, na to jsem moc línej a prodejce si je toho určitě vědom

Sám jsem ještě nenašel odvahu přesnost změřit. A vzhledem k tomu, že s hodinkama i spím, dopřávám jim dostatek variability v polohách v průběhu celýho dne :) Ale jinak ať jde o jakoukoliv generaci PO, super jsou všechny!

DSCN6257.JPG.2913ad4c40993b632b206ff41d1af879.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Adamsson napsal:

Ta guma na lunetě by mě trochu znervózňovala, ale jak píšeš, nikdo si u SO si nikdo moc nestěžuje. Jak Ti sedí náramek? Ten první článek je asi znát, že? 

681F0429-BF2C-44F5-93E9-E39CBF8F8FDC.jpeg

Co se týká prvního článku, nějak nepozoruju rozdíl - problém jsem neměl u předchozího modelu, nemám ho ani tady. Velkým bonusem je mikroregulace na sponě v základní výbavě :)

před 2 hodinami, Radek Cigi napsal:

Velmi dobře, panáčku :speak_cool:!!! Ač tady nejsem poslední dobou moc aktivní, tak tobě jsem nové PO, pochválit musel. Špičková varianta! Tak ať ti dělají jen radost, což evidentně dělají 😉?! Něco mi říká, že teď tady budete teprve fotografická nadvláda Adamsson - Radik :lol2::lol2:. A to je fajn... Budu se snažit občas taky něčím foto-přispět. PO Power 😈

Taky díky, je to aktuálně můj vrchol. Doufám, že Asamsson přitlačí v přispívání a sesadí mě z pozice největšího magora tohodle vlákna. Vůbec mi to nedělá radost, když se v tom žebříčku vidím :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Radik napsal:

Co se týká prvního článku, nějak nepozoruju rozdíl - problém jsem neměl u předchozího modelu, nemám ho ani tady. Velkým bonusem je mikroregulace na sponě v základní výbavě :)

Taky díky, je to aktuálně můj vrchol. Doufám, že Asamsson přitlačí v přispívání a sesadí mě z pozice největšího magora tohodle vlákna. Vůbec mi to nedělá radost, když se v tom žebříčku vidím :death:

Ta mikroreg. je absolutně super!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...