Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 27. 7. 2021 v 20:40, Adamsson napsal:

Přesně tak! Ve srovnání s předchozí verzí tahu..nebe a dudy. Je tak o půlku lehčí a na ruce je to opravdu bomba. To zúžení dělá straaaašně moc! Mohu každému vřele doporučit. 

Hm, u mne je to naopak jediné minus nových moonů, náramek se zužuje příliš, na mne to působí jaksi křehce - přece jen moony jsou toolwatch, tato křehkost jim nesvědčí... Pohodlnost podle mne plyne především z užích článků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, sery.vlk napsal:

Hm, u mne je to naopak jediné minus nových moonů, náramek se zužuje příliš, na mne to působí jaksi křehce - přece jen moony jsou toolwatch, tato křehkost jim nesvědčí... Pohodlnost podle mne plyne především z užích článků.

O tom to všecko je! Každý máme jinou ruku, jinou představu o pohodlí a jinej vkus.. Subjektivně🤓na mě ten náramek křehce nepůsobí. Nedá se to srovnávat s původní verzi 1479, opravdu moc ne. A těch 16mm mi sakra vyhovuje:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=13022]ave1112[/mention] [mention=14317]Radik[/mention] Máte to moc hezky, panáčci!!! ..ale úterý, je úterý
AA426F40-F62D-467F-B0EE-0403045EBA94.thumb.jpeg.1de7c11641dbfad0f3323f9d89ae547b.jpeg

Na tom kaučuku sú excelentne. Myslím že to tu ešte moc nebolo.

Snáď to nebude mimo pravidiel, no ak niekdo zvažuje predaj SZ, mám aj inzerat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...