Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tiez som uvazoval ze dokupim ten novy tah ale vychadza mi to tak ze by bolo skoro lacnejsie kupit rovno nove a tie predchadzajuce predat :) Mimochodom, kamarat co pracuje u Omega AD mi hovoril ze tieto nove nie su ziaden velky hit. Udajne 4-5 krat slabsie predaje ako starsi model. Vela zakaznikom udajne vadi prave ten novy tah a hlavne nova cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Vladino125 napsal:


Okolo 850e

 

před 20 hodinami, Vladino125 napsal:


Okolo 850e

 

V 18. 8. 2021 v 10:01, Fade napsal:

Tvl, máte někdo ponětí kolik stojí ten tah samostatně? Beru ho jako posun v nositelnosti o milion procent. 

17500,-   darda.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Fade napsal:

To dle mého nesouvisí s tím, jestli mám na banány nebo ne :) 

Upřímně, koupil jsem si omegy PO na ocelovým tahu. A chtěl jsem si koupit i tenhle kaučuk, ale 17500,- nejsem ochoten dát, všechno má svou cenu a tenhle kus gumy taky. A to si myslím, že na ty banány fakt mám.. takže o tom to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Nechci zde špinit toto krásné téma, ale jeden tah na PO jsem náhodou potkal na sbazaru.  Třeba to někomu přijde zajímavé.

(P.S. Prodejce neznám.)

Inzerát:

https://www.sbazar.cz/Servus12/detail/23130824-omega-seamaster-planet-ocean-22mm

 

Hezký den a Omegám ZDAR! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Radik napsal:

Už skoro dva měsíce v kuse PO oranžády. A celou tu dobu spokojenost. Ani jsem neodklopil hodinkovnici s ostatníma kouskama. Tak že by konečně klid? :D

DSCN6474.JPG.cf3d5e55b3cdb58600c29ba0aa9f1114.JPG

Ty o nich mluvis jak kdyby to byly Moony. Ale sorac to nejsou.. potapky mas i lepsi kamarade😇, ty vis ktere.. 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...