Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Seamaster napsal:

Hezky, Trilogy Speedy uz jsem tu dlouho nevidel...za me teda nejlepsi cela ta trojice je na NATU, na ten tah si nemuzu zvyknout, nosim jen NATO na 1957 Trilogy Seamasterech.

Máš pravdu na NATU vypadají nejlíp, ale tah se mě osobně také líbí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Bertik napsal:

Ten náramek jim sluší 👍

Díky! Jsem teď fakt spokojenej. Ta předchozí ref. náramku nebyla úplně povedená, teda podle mě. Jasně, je to subjektivní. Ale to pohodlí je pro mě nesrovnatelný. A celkovej design se mi taky líbí víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, brownwld napsal:

jak ty Nekrony hodnotis? Ja se furt nejak nemuzu rozmyslet jestli se mi libi nebo ne :)

Mně přijdou skvělé, líbí se mi oproti standardnímu modelu decentnější vlnky, které jsou pozitivní a ne tak vysoké/hluboké. Matný ciferník působí též méně řvavě a díky absenci data mají cifr dokonale symetrický. 

Hlavní změnou je luneta, která je otázkou zvyku, je prostě jiná. V kombinaci se správným páskem či tahem působí více elegantně než vyloženě sportovní keramická. Na origo tahu mi přijdou takové až moc metalické, což ale nemusí být nutně na škodu.   

Celkově jsou dle mého názoru mírně elegantnější a méně sportovně působící verzí SMPéček, čemuž kontrastuje pouze krásná celočervená vteřinovka. Tento typ lunety má vícero hodinek (včetně starších America´s Cup), ale v kombinaci s tou celobarevnou vteřinovkou už mohou evokovat určitou kopírku yachtů, které též právě tyto dva prvky kombinují.             

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...