Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po dlouhém rozhodování jsem se rozhodl pro tyhle PO, strojek 9300 a dělají mi cca -2vteřiny za 14 dní a to s nima dělám opravdu všechno. Večer je z ruky nesundavám. Jsem nadmíru spokojenej s přesností, Breitlingy SO mají odchylku vteřinku denně do plusu. Ale jak říká můj kamarád "už Ti ujel kvůli 10 vteřinám vlak? " ;)

20211001_172311.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, nastycrew52 napsal:

V Japonsku by Ti ujel takřka vždycky :)

Ale tak to máš zase pravdu, kluci já se vzdávám.. ;) našetřím si na jiný kvalitnější, a hlavně přesnější hodinky. Jen už asi netuším jakou značku si vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na své staré PO,(na fotce o kousek zpátky). Na ruce je mám teď cca 3 týdny, na noc na dýnku zabalené v kapesníčku (mám je rád). Seřizoval jsem je dle webu presnycas.cz.

Teď po 3 týdnech dělají 2vteřiny do plusu. Na 13 let staré křupky to není špatné. Ale spíš si myslím, že se mi potkává denní rozptyl ruka/noční stolek a nepřesnosti se tak daří nulovat. Quartzky v tom nemám.   🙂

Upraveno uživatelem Hrabe_X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict, ze moje PO cal 2500c byly a jsou taky jedny z nejpresnejsich co mam, nejaky Metas coaxial nevyjimaje.
Mam k nim origo COSC certifikat a uz jako novej ten strojek se jevil dost dobre a stale tomu tak je.
Obecne ty poladeny ETA strojky nejsou vubec spatny, aktualne mam asi ve 4 kusech a vse slape velmi dobre.
PO se v baterce nikdy nedelaly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...