Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Radik napsal:

Točím s nima čtvrtej měsíc bez přestávky v kuse. Ve dne v noci, jen na drsnější aktivity chvilkově nasazuju Citizeny-otloukánky. Jinak spokojenost.

Jo a nedávno jsem měl sen - jak mně tyhle PO upadly v koupelně na dlažbu. A 3x se odrazily! Hrůza :D

DSCN6536.JPG.662060033cd47acb78e8f5c6ca49b84f.JPG

Sen je sen, probudíš se a je den! Naštěstí, viď 😂?! Krásný PÓčka. Já je sundal po 5-ti měsících (na ruce vždy jen přes den) a teď "jedu" Aquisy 😉. Na těch novějších PO (nevím, zda to nemá jen verze s bílým číselníkem a oranžovou lunetou) jsou na lunetě veškeré číslice a ty čárky po obvodu už lumi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Jaem napsal:

Skoro, ale nie je to ten model. V Golden eye mal Bond quartzovy model 2541.80, toto su 2221.80. Lisia sa len v par detailoch

Jáj, četl sem ten článok co tu je v sekci " vzdělávání - Bondovky " 

a myslím že tam je psané ve španělštině 2221.80.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Radek Cigi napsal:

Sen je sen, probudíš se a je den! Naštěstí, viď 😂?! Krásný PÓčka. Já je sundal po 5-ti měsících (na ruce vždy jen přes den) a teď "jedu" Aquisy 😉. Na těch novějších PO (nevím, zda to nemá jen verze s bílým číselníkem a oranžovou lunetou) jsou na lunetě veškeré číslice a ty čárky po obvodu už lumi. 

Ta lumi na lunetě bude asi specialita konkrétního modelu. Tyhle moje mají každopádně lumi jen na vnitřních indexech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...