Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

@Barbossanie je dovod sa ospravedlnovat 😉 2221.80 nahradzali model 2541.80 a tie rozdiely su naozaj male - 2221 maju plasticke logo Ω, indexy su oramovane kovovou obruckou, napis Seamaster je natlaceny cervenou farbou a napis Professional 300m/1000ft je iny font

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Jaem napsal:

@Barbossanie je dovod sa ospravedlnovat 😉 2221.80 nahradzali model 2541.80 a tie rozdiely su naozaj male - 2221 maju plasticke logo Ω, indexy su oramovane kovovou obruckou, napis Seamaster je natlaceny cervenou farbou a napis Professional 300m/1000ft je iny font

 

Každopádně dík za osvětlení 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

Ta lumi na lunetě bude asi specialita konkrétního modelu. Tyhle moje mají každopádně lumi jen na vnitřních indexech.

Tohle jsem myslel (oranžovo-bílé). Já to mám stejně jako ty u svých. 

Omega+Planet+Ocean+Orange+NEW+101420-11.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek Cigi napsal:

Tohle jsem myslel (oranžovo-bílé). Já to mám stejně jako ty u svých. 

Omega+Planet+Ocean+Orange+NEW+101420-11.jpg

Znejistěl jsi mě - až jsem je musel nasvítit abych měl jistotu :D Tak hlásím, že moje luneta nesvítí :)

 

před 3 hodinami, Pivas napsal:

Taky PO👍

20211010_154934.jpg

No konečně! Už jsem se bál, že je tu neukážeš :) A jaký jsou teda první dojmy? Jsem zvědavej na sebe, jestli se někdo rozhoupu a nasadím tenhle řemen. Samozřejmě jsem ho k nim nutně potřeboval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radik - jsem spokojený, hodně spokojený! Ze začátku jsem myslel,ze hned potřebuji tah,ale na té gume se nosi skvěle a jsou o dost lehčí než na tahu. Tah asi časem bude,ale uz to není tak akutní. To si dobrý, že sis vzal rovnou i gumu,dokážu si představit tu cenu,když tah stojí asi 24.tis.

@Vladino125 - díky 👍

Myslím, že update není nutný,mě se líbí I ty starší ,obojí mají co do sebe. Co tah? Neměl si myšlenku ho dokoupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pivas Ano ťah je v pláne stále ale plnú sumu nedám vzhľadom na cenu hodiniek a aj kvôli tomu že mi to príde naozaj dost. Zobral by som jazdený, no ten zohnať nie je take ľahké. Pozeral som aj aftermarket, no nič som nenašiel - ak by niekto vedel odporučiť budem rad.

Ohľadom zmeny…no mám teraz chuť niečo kúpiť, nakoľko som nedávno doriesil nakup ďalšieho bytu a treba si spravit radosť. Mám inzerat na moony, žiaľ žiadna ponuka. Taktiež niečo na lietacku / zmenu nejaké Bcka. Hold špekulujem čo by som kúpil, keďže na R cakam už viac ako rok a myslim že aj tak rýchlo nebudú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pivas @Vladino125 No je pravda, že u předchozí generace PO, když jsem po dlooouhý době na tahu koupil oranž-černej Hirsch s překlápěčkou, chytlo mě to tolik, že jsem do konce co jsem je měl už na tah nepřecházel. Tady jsem zatím spíš línej se s přezutím drbat. Ale zas ta oranž-černý guma z nich udělá úplně jiný hodinky. Co se ale týká tahu, beru to tak, že ten je nesmrtelnej. Gumu a jiný materiály bohužel tělní substance dřív nebo později rozloží :) Je ale bohužel pravda, že cena obou samostatně je masakrózní vzhledem k tomu, když si člověk uvědomí, za co vlastně takovou sumu vydává. Ale to platí o hodinkách našeho levelu obecně. Však jsem se k těm "definitivním PO" rozhoupával taky skoro dva roky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...