Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, martar napsal:

Díky pane :)

Jak tak fotim ty PO, tak zjišťuju, že zřejmě mají odleštěný vnější antireflex, což prodejce zapomněl v inzeràtu zmínit, pokud to tedy vůbec věděl (prošly rukama Chronoshopu). Pro mne ovšem super zpráva - vnější AR je u toolů vždycky jen zdrojem nepohodlí.

Tyjo nechci teda kecat, ale já měl za to, že tyhle PO antireflex (vnější) nemají.....? Sklíčko je mírně vypouklý, což samo o sobě eliminuje "bílej cifr", ale když si vezmu Béčka rovněž s vypouklým sklíčkem, který AR měly, tak bych si ho i u PO snad všiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha - tak jestli je to tak, tak velká omluva. Já měl kdysi PO 8500 42mm se střibrnými číslicemi, a ty měly černočernej cifr a neviditelný sklíčko s oboustranným bezbarvým AR. Jsem měl za to že vsechny PO mají AR.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@martar @Seamaster Tyjo asi máte pravdu, že mají oboustrannej antireflex. Tak to je pro mě samotnýho novinka a abych byl o to víc opatrnější kvůli poškrábání. Taky jsem u Déček litoval, že jsem nevzal bez vnějšího AR, protože to bylo to jediný, co se mi na nich tenkrát poškrábat podařilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to efektní a funkční, ale pokud je člověk vážně nosí jako tooly, dřív nebo později ten vnější antireflex drbne. Bez něj jsou hodinky bezproblémovější, většinu věcí vychytá bez ztráty kytičky holej safír nebo keramika. 

Myslím, že s AR by následující fotky vypadaly jinak :)

Resized_20211024_165832_6013.thumb.jpeg.fa63ca50e48092ee0cef8a30d366e4ec.jpeg

Resized_20211024_184326_6694.thumb.jpeg.29436e94dffa1ad425c0e133e679da25.jpeg

Resized_20211024_165904_4108.thumb.jpeg.27a15cac9597757e08738eae81d7e0e8.jpeg

Stav pracky jasně naznačuje, že nejsem úplně kancelářskej typ, takže absence AR je za mě fakt plus.

Jinak jsem teda PO přehodil na origo gumu a hned to vypadá menší, drží to hezky za kloubem a taky to váží podstatně míň :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, senior1949 napsal:

36 jsou super, 42 jsou pro mne příliš .

IMG_4296.JPG

Krásná trojička. Ty uprostřed nemá smysl komentovat (snad jen, že na kůži by na ruce nebyly pocitově tak velké). Bondovky vpravo mají krásnou patinu a správně vyšisovanou vložku lunety. Chci se ale zeptat na Seamastery 120 vlevo. To jsou Jacques Mayol 20th Anniversary s dvěma delfínkama na dýnku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...