Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, Vjace napsal:

Kluci musím se podělit. A omlouvám se za víc fotek, ale prostě nešlo vybrat tu pravou. Tydle Speedy jsou prostě v tom měkkém světle k sežrání. Totální top top. Ten ciferník nádhernej chaos na tom sluníčku. I’m lovin’ it 🥰
 

 

 

 

Máš 100% pravdu, ale když tady ve vlákně vidím tvůj post, tak jsem čekal jinej kousek na zápěstí.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, vůbec nejde o AP, ale sázím na tebe jako na prvního v ČR/SK s 50.aniv Snoopym !

Tak to díky za důvěru, ale ani náhodou. V ČR dodali dva kusy, teď to prý má být tempo cca 1ks za dva měsíce (u Dušáka) a na mě se má dostat až někdy. Nic určitého. Takže bohužel :-( Ale jedny už na fóru jsou. Ale jsem jako pěna, majitel se musí prásknout sám ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Vjace napsal:


Tak to díky za důvěru, ale ani náhodou. V ČR dodali dva kusy, teď to prý má být tempo cca 1ks za dva měsíce (u Dušáka) a na mě se má dostat až někdy. Nic určitého. Takže bohužel 😞 Ale jedny už na fóru jsou. Ale jsem jako pěna, majitel se musí prásknout sám 😉


Sent from my iPhone using Tapatalk

To potvrzuju, dneska sem se na ně ptal a bez šance. 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Vjace napsal:


Tak to díky za důvěru, ale ani náhodou. V ČR dodali dva kusy, teď to prý má být tempo cca 1ks za dva měsíce (u Dušáka) a na mě se má dostat až někdy. Nic určitého. Takže bohužel 😞 Ale jedny už na fóru jsou. Ale jsem jako pěna, majitel se musí prásknout sám 😉


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak aspoň že někdo :speak_cool:

před 3 minutami, JoyStick napsal:

To potvrzuju, dneska sem se na ně ptal a bez šance. 😕

Já se zkusím příští týden až budu v PRG připomenout, ale asi taky budu mít smolíka 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, jamikadze napsal:

Praca😊

89D44949-CBBD-4666-99C3-AA9BFAE1AC6E.jpeg

F9B7B0AD-5E47-4C0F-AEE1-EEBBBC6CA714.jpeg

Tyyyy jo, sice nevim co delas, ale v tomhle prostredi ( nemyslim primo Tatry, jakekoliv hory - more - pohodicka a klidek na nervy ) bych makal hned taky👍👌

@Vladino125 a ja jako posledni - promin - taky gratuluju !! Jsou bomba. Bile a cerne byly v nejuzsim vyberu, kdyz jsem je kupoval.. No nakonec jsem vzal cerne. Mas je paradni, super 👍👌

@No at jen nekecam, jste me navnadili.., jdu je vytahnout z boxu a natocit. Ano, je to brutalni KOMBO! 🥰😋

 

0DD5D3E2-116F-46B0-BB57-EB8611BDAD2D.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...