Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 51 minutami, Radik napsal:

Přesně tak :D A já jsem k nim dokonce sehnal tah, což považuju za extra úspěch!

Jj, vim. To jsem četl - a cumel😉.. ja zase furt očumuju ty zelený bronzovky s inhousem.. 

Ale tady v Omeze nás Borci asi zabijou.. 😅 Jeste bych mohl přidat Laco, co mám dnes na ruce a je to. :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ti to s těmi Bondovkami vyšlo? Gratuluju! Jak jsi spokojený s bílým ciferníkem? A co PO? Ty půjdou do světa?

Ano tak to vyšlo, viac má to ťahalo aj keď viac finančne zavolali . PO zatiaľ neplánujem pustiť, sú to skvele hodinky a už aj v taksie zohnatelnom preverený, naviac 42 sedí úplne super.

Prikladám porovnanie.

7a8390821b711a41e69971f957adf1b1.jpg


Sucasne vidím že nutne potrebujem Moony, no keď sa dívam na tieto AT od kolegu @Davis …okamžite by som ich zobral, v tomto prevedení sa mi najviac páčia.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 10. 2021 v 17:18, Vjace napsal:


Tak to díky za důvěru, ale ani náhodou. V ČR dodali dva kusy, teď to prý má být tempo cca 1ks za dva měsíce (u Dušáka) a na mě se má dostat až někdy. Nic určitého. Takže bohužel 😞 Ale jedny už na fóru jsou. Ale jsem jako pěna, majitel se musí prásknout sám 😉


Sent from my iPhone using Tapatalk

1 kus za 2 mesice neni tak zly. Ma nekdo tuseni jaka je ocekavana kadence u jinych AD v ČR? (Hanak, DEAL, Art de Suisse)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Vjace napsal:

To tempo se týká asi jen OB, ne AD.

Ja si prave rikal. Moc jsem to tedka nesledoval, ale co vim, tak nejakou dobu zpet (mozna porad, fakt nevim) chodily kusy jen do OB.

EDIT: Tak jsem prolezl Omegaforums a je tam zminka o JEDNOM cloveku, co je mel zatim dostat od AD. :)

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 10. 2021 v 14:17, Radik napsal:

@martar Omega stáj 2021 nemá chybu!

Já jsem teda poslední dobou taky línej fotit... nebo to pak upravovat. Počátkem listopadu to budou 4 měsíce v kuse na ruce. Spokojenost stále veliká. Na ostatní  téměř ani nekoukám, natož abych je dával na ruku. Není to divný? :D

DSCN6539.JPG.84eda8e3ea6437a52ffdcfc645f58ab4.JPG

Není to divný, to se dá dost dobře s PO pochopit. Jediný co mě ještě nenechává chladným, jsou IWC Portuguese Yacht Club v růžovým goldu, ale jinak se na jiný hodinky taky nekoukám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...