Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Bertik napsal:

Ahoj, poprvé to u tebe vidím na originál tahu, myslel jsem že ho nemáš.

Jinak pěkné foto.

Neměl jsem ho, začal mi chybět a tak jsem jej za ty strašné peníze koupil. Vzhledem k tomu, že ujíždím na přesnosti hodinek, a moje Nektony jsou superpřesný, tak mi to hodně vyvažuje nerozumné pořízení na gumě. Navíc ta origo Omega guma je asi nejlepší guma co jsem měl, o hodně dál než třeba od Zealande (i když Zealande by v poměru cena/výkon i tak muselo vyhrát).      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tomak napsal:

Neměl jsem ho, začal mi chybět a tak jsem jej za ty strašné peníze koupil. Vzhledem k tomu, že ujíždím na přesnosti hodinek, a moje Nektony jsou superpřesný, tak mi to hodně vyvažuje nerozumné pořízení na gumě. Navíc ta origo Omega guma je asi nejlepší guma co jsem měl, o hodně dál než třeba od Zealande (i když Zealande by v poměru cena/výkon i tak muselo vyhrát).      

To se nedivím, protože na náramku vypadají také skvěle jako na všem ostatním. Já vždy koupím hodinky na náramku a potom to střídám. Jakou máš přesnost? Moje chodí cca, po roce co je mám, 2,1 sec. do plusu za 24h. Myslím si, že to ještě sedne směrem dolů. Ale i tak je to pro mě v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se donutil zase něco cvaknout. Bude to pět měsíců co jsou na ruce - ve dne v noci. A stále stejná spokojenost. Ještě bych chtěl Snowflaky a říkám si, že bych pak mohl mít konečně chronoklid... (?)
IMG_0015.JPG.65423da559dcf0f7b4a84c45421acdd3.JPG

Ty GS mají i s modrým cifrem!
Zrovna včera jsem se stavoval v Koscomu a taky mi to vrtá hlavou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ragu napsal:


Ty GS mají i s modrým cifrem!
Zrovna včera jsem se stavoval v Koscomu a taky mi to vrtá hlavou.

Nedávno jsem tam měl nečekaně cestu, tak jsem se v Koscomu taky stavil kouknout. Za mě jednoznačně Snowflaky na tahu, naživo super. Ty máš asi na mysli Skyflake - SBGA407? Taky super, ale na mě už moc oblekovky. Pro zajímavost - sice už je to cenově úplně mimo limit, ale White Birch mě naživo dost zklamaly. Cifr na mě dělal pod určitým úhlem takovej divnej kovovej dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, shewcza napsal:

A to já bych zase White Birch mohl. Jsou kulervoucí! Jinak souhlas, skyflake jsou už moc oblekovky. Pro vidláka jako já, je použitelnost maximálně jednou ročně a to pouze, když se bude někdo ženit a ještě mě pozve :)

Tobě se to píše když už (edit: nejen) Snowflaky máš :P

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, moralles napsal:

nekdy svetle modre, jindy tmave modre az cerne, proste pokazde jine 🤩

Planet Ocean 43,5mm cal. 8900

 

omega_PO.jpg

omega_po2.jpg

Kdybych se měl rozhodovat podle první fotky, skočím po modrejch hned. Já jsem snad tenkrát koukal na úplně jiný hodinky, jinak to není možný. No skončil jsem nakonec u černo-oranž...

IMG_0008.JPG.45dbfd0cabceca17307fc26d0ceac64c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2021 v 11:21, Radik napsal:

Tak jsem se donutil zase něco cvaknout. Bude to pět měsíců co jsou na ruce - ve dne v noci. A stále stejná spokojenost. Ještě bych chtěl Snowflaky a říkám si, že bych pak mohl mít konečně chronoklid... (?) :D

IMG_0015.JPG.65423da559dcf0f7b4a84c45421acdd3.JPG

Něco mi říká, že ty musím mít 😅

Jaká je to velikost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Fade napsal:

Něco mi říká, že ty musím mít 😅

Jaká je to velikost?

Velikosti se vůbec neboj - 43,5mm se může zdát moc, ale díky krátkejm nožkám je to naprosto v pohodě. A to mám ruku 16,5cm. Pravda, mám rád hodinky, který na ruce cejtím, ale to je hlavně o hmotnosti. Ani tak nic nepřečuhuje ani nepřekáží. V jednu chvíli jsem docela vážně zvažoval 39,5mm verzi a tyhle jsem pro svoji ruku prakticky vylučoval, ale co jsem si přečetl pár recenzí a dojmů naživo, jsem nakonec rád, že to skončilo takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radik napsal:

Velikosti se vůbec neboj - 43,5mm se může zdát moc, ale díky krátkejm nožkám je to naprosto v pohodě. A to mám ruku 16,5cm. Pravda, mám rád hodinky, který na ruce cejtím, ale to je hlavně o hmotnosti. Ani tak nic nepřečuhuje ani nepřekáží. V jednu chvíli jsem docela vážně zvažoval 39,5mm verzi a tyhle jsem pro svoji ruku prakticky vylučoval, ale co jsem si přečetl pár recenzí a dojmů naživo, jsem nakonec rád, že to skončilo takhle.

ja mam obvod zapesti 18,5mm a chci mensi. ne ze by mi tyhle nesedely. opravdu diky lug to lug sedi v pohode, ale mam nejak ted radsi mensi hodinky. uprimne se divim ze tyhle 43,5 das v pohode na zapesti 16,5 to musi byt tak tak ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

Velikosti se vůbec neboj - 43,5mm se může zdát moc, ale díky krátkejm nožkám je to naprosto v pohodě. A to mám ruku 16,5cm. Pravda, mám rád hodinky, který na ruce cejtím, ale to je hlavně o hmotnosti. Ani tak nic nepřečuhuje ani nepřekáží. V jednu chvíli jsem docela vážně zvažoval 39,5mm verzi a tyhle jsem pro svoji ruku prakticky vylučoval, ale co jsem si přečetl pár recenzí a dojmů naživo, jsem nakonec rád, že to skončilo takhle.

Tyjo. Já mám podobnou ruku. Možná o chlup větší, ale zase vysokou a ne moc širokou. Mi dává zabrat i ten starší tah z Moonwatch 😅

Tech 39,5 se mi zdá lepší. Ale spousta lidí mi říkalo, že  mám jít stejně do těch kladiv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...