Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, moralles napsal:

PeOcka jedine modry :D  fakt jsou modry i cerny

Já vím, ale keramický bezvlnky, to je temná kosmická modrá. Pak současný keramický vlnky, tam je modrá o fous jasnější, ale i tak dost tmavá. Ale ty PO co jsem viděl.... Tam snad modrá vůbec nebyla a černá už vůbec ne. To byla taková nevýrazná bledá šedá s náznakem modře. No marný spekulovat, porovnával jsem naživo a vyšlo z toho tohle, no... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, moralles napsal:

ja mam obvod zapesti 18,5mm a chci mensi. ne ze by mi tyhle nesedely. opravdu diky lug to lug sedi v pohode, ale mam nejak ted radsi mensi hodinky. uprimne se divim ze tyhle 43,5 das v pohode na zapesti 16,5 to musi byt tak tak ne?

Nemyslím že by to bylo tak tak. Fotky to hodně zkreslujou, ale jak říkám, no... Je to ale samozřejmě hodně subjektivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Radik napsal:

Já vím, ale keramický bezvlnky, to je temná kosmická modrá. Pak současný keramický vlnky, tam je modrá o fous jasnější, ale i tak dost tmavá. Ale ty PO co jsem viděl.... Tam snad modrá vůbec nebyla a černá už vůbec ne. To byla taková nevýrazná bledá šedá s náznakem modře. No marný spekulovat, porovnával jsem naživo a vyšlo z toho tohle, no... :)

ja si myslim, jestli si nezkousel keramiky, ale starsi verzi ty co maji cal 8800 a ne 8900. ponevadz tam to nebyla takova pecka jako ty novy.

protoze ty moje fakt sedivy nejsou...

omega1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Fade napsal:

Tyjo. Já mám podobnou ruku. Možná o chlup větší, ale zase vysokou a ne moc širokou. Mi dává zabrat i ten starší tah z Moonwatch 😅

Tech 39,5 se mi zdá lepší. Ale spousta lidí mi říkalo, že  mám jít stejně do těch kladiv. 

idealni je to zkusit 😉 43,5 jsou v pohode, ale 39,5 jsou taky tezce nositelny. 

zajdi na staromak do butiky, jsou tam velmi pratelsti a ukazou ti vsechny modely uplne v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Fade napsal:

Tyjo. Já mám podobnou ruku. Možná o chlup větší, ale zase vysokou a ne moc širokou. Mi dává zabrat i ten starší tah z Moonwatch 😅

Tech 39,5 se mi zdá lepší. Ale spousta lidí mi říkalo, že  mám jít stejně do těch kladiv. 

Jestli máš pochybnosti, tak nezbyde než to někdě vyzkoušet. Jen teda těch 39,5mm bude asi celkem problém někde tady najít skladem. Když jsem to řešil já, nebyly nikde.

 

před 1 minutou, moralles napsal:

ja si myslim, jestli si nezkousel keramiky, ale starsi verzi ty co maji cal 8800 a ne 8900. ponevadz tam to nebyla takova pecka jako ty novy.

protoze ty moje fakt sedivy nejsou...

omega1.jpg

Neměl bys prosím linky na omega stránky na tyhle obě verze? Nebo co to je za reference? Měl jsem za to, že tyhle nový keramiky jsou jen s 8900... To by pak mohlo vysvětovat, i když se mi to moc nezdá. Vždyť jsem to zkoušel u AD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Radik napsal:

Jestli máš pochybnosti, tak nezbyde než to někdě vyzkoušet. Jen teda těch 39,5mm bude asi celkem problém někde tady najít skladem. Když jsem to řešil já, nebyly nikde.

 

Neměl bys prosím linky na omega stránky na tyhle obě verze? Nebo co to je za reference? Měl jsem za to, že tyhle nový keramiky jsou jen s 8900... To by pak mohlo vysvětovat, i když se mi to moc nezdá. Vždyť jsem to zkoušel u AD...

uz vim...byly to s 8500 a jsou titanovy 42mm.

maji keramicky cifr i keramickou lunetu, ale neni to proste takova parada jako ty novy 43,5 mm

videl jsem je vedle sebe prave na staromaku v butiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, moralles napsal:

uz vim...byly to s 8500 a jsou titanovy 42mm.

maji keramicky cifr i keramickou lunetu, ale neni to proste takova parada jako ty novy 43,5 mm

videl jsem je vedle sebe prave na staromaku v butiku

Jasný, no ty to stopro nebyly. Pak už můžu bejt jedině barvoslepej na určitou vlnovou délku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Radik napsal:

Jasný, no ty to stopro nebyly. Pak už můžu bejt jedině barvoslepej na určitou vlnovou délku :D

:D  ale jiny modry myslim nedelali.

bud 42 titan a vsechno keramika nebo tyhle modry 43,5 a pak samozrejme 45 ale ty byly taky titan a nebo jsou tyhle novy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...