Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pro srovnání je vidět ten letitý progres..ovšem u obou modelů rysy stejné…stará klasika je prostě old school …

To jo. Měl jsem s výjimkou bicolorových snad všechny modely Bondovek od doby prvních vlnkových. Všechny byly fajn, s vlnkama i bez. A ty nejnovější mají navíc super inhouse, datumovka na šestce se mi taky moc líbí, ale kouzlo starých poctivých pro mě nemají. Úplně nejradši mám, jak jim pomalu začínají žloutnout indexy, je to nádhera

d474090749c2b0e0c795252e4c3656a1.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, patprom napsal:


To jo. Měl jsem s výjimkou bicolorových snad všechny modely Bondovek od doby prvních vlnkových. Všechny byly fajn, s vlnkama i bez. A ty nejnovější mají navíc super inhouse, datumovka na šestce se mi taky moc líbí, ale kouzlo starých poctivých pro mě nemají. Úplně nejradši mám, jak jim pomalu začínají žloutnout indexy, je to nádhera emoji106.png

d474090749c2b0e0c795252e4c3656a1.jpg

….seš už asi na vintage, s tím hold nic nenaděláš, ale hlavně, že tě baví a o tom to je…každý si najde ty své👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se zde obligátně píše, našel jsem v pozůstalosti a chci je prodat…. no nechci, ale poraďte mi, kam je v Praze dát na servis, asi už v něm dlouho nebyly a také bych potřeboval prodloužit tah…

2C23547F-1B01-4F3F-B9BD-CE1443BD5904.thumb.jpeg.6a2349ea6a8ee322f864888d013b7c44.jpeg

Upraveno uživatelem Petr R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...