Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, Vladino125 napsal:

[mention=41358]ragu[/mention]

Urcite nespravis chybu. Su to podla mna najlepsie hodinky pomer cena/vykon/brand.

Naviac je vyhoda ze keby si nesadnete - inzerat a su fuč.

Já měl černý, tak vím :) A teda ještě předchozí verze v modrý. Nakonec jsem všechno prodal a skončil u PO.

2C84E11A-B76C-43E7-8DFD-7C83BF355F4F.thumb.jpeg.97aae1d255ff983f2611b6757c98e050.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=41358]ragu[/mention] Aj ja som mal cierne smpc bez vlniek. Myslim ze boli o nieco pohodlnejsie. No nove smpc s vlnkamy maju zas inhouse.

Taktiez mam aj PO 42, este s kalibrom 2500 - stara klasika. Myslim ze k tym mi najviac pomohol [mention=13022]ave1112[/mention] s jeho neprekonatelnymi fotkamy.

Dlho ma tu pokusal isteho casu [mention=14317]Radik[/mention] s jeho PO, potom ich predal a myslel som ze bude dobre, no nebolo … nakolko tu zacal pokusat s novou verziou . A tak to ide stale dokona.

Prihodim aj foto nech len nemelem.

122b5007b1254093fbf243a6aa7c3ebb.jpg

Ale musim aktualne povedat ze v tom riadne lietam, chcem moony (ale cakam uz kazdu chvilu Suby od znameho). Hm a nedaju mi tu spat ani AT od [mention=45841]Davis[/mention] . Klasika chromobus v plnom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, 

zaroven chapu, ze napis na skle nemusi byt kazdemu po chuti. 

Pred dvanacti lety, kdyz jsem je koupil tak jsem rekl, ze zustanou nafurt a byl jsem tercem vtipku 🤣.

No a vida, zbavovat se hodinek, ktere se mi opravdu libi, kupoval jsem je nove s pani mou a je jich jen 5007, by byla asi chyba…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...