Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Vladino125 @martar @ragu Náhodou je super jak tu každej máme některou z generací těchdle černo-oranžád :) Můj jedinej problém těch co ze mě nakonec vytáhnul ragu bylo, že jsem tenkrát skrblil a koupil je tady z fóra. Už jednou jsem měl nakročeno kopupit je jako funglovky, ale pak jsem si pořád nebyl jistej, jestli mně sednou, jestli je s jejich vejškou narvu v zimě pod bundu, atd. a tak jsem šel cestou fóra. Jenže když jsem zjistil, jak jsou super, jak mi všestranně vyhovujou, začal ve mně pořád hlodat červíček těch novejch, který bych si sám odfólioval, měl dobrej pocit, že je mám od CZ AD, za každej šrám budu moct nadávat jedině sám sobě, atd. A tak když jsem nakonec porovnal předchozí a poslední generaci a udělal si jasno, převzal si ty moje ragu a já jsem se konečně rozhoupak do funglovek. Já vím, je to blbost, ale už s nima kroutím na ruce šestej měsíc v kuse a stále jsem spokojenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=14317]Radik[/mention] já bych byl i spokojenej a klidnej nebýt tady kolegy [mention=66896]Pivas[/mention] kterej furt nasazuje červíčka do hlavy default_biggrin.gif ale je fakt že ty bílý Seamastery bych někdy zkusil.

Tak vidim ze je to vsade rovnake.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ragu- To je potřeba,aby si se nenudil.

@Vladino125-Je to pořád dokola,člověk by zkoušel zrovna to co má nějaký kolega.:)

@Radik- Tvoje vyrovnanost ti závidím, chtělo by ti to nějak narušit :) Neříkej, ze by si něco nezkusil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...